Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fel akarják törni a Facebookom?

Fel akarják törni a Facebookom?

Figyelt kérdés
Azzal irt rám ma este egy lany, hogy engem egy Facebook csoportban szapulnak, ki fotózni nem tudja, de elküldött egy linket. A linken be kell jelentkeznem a facera, és utána irányít at állítólag a csoportra. Természetesen nem jelentkeztem be.
2020. ápr. 7. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel face csoport igy logikus hogy facen belül kell bejelentkezned

Csinalj masik face adatlapot es jelentkezz akkor azzal be.hatha felvesznek es akkor latod mi megy ott

2020. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is: nem rád ír, hanem neked. Másrészt ilyen esetet jelenteni kell a facenak, a libát pedig kizárni, azonnal.
2020. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem tudja ki fotózni valami itt nem oké , de jól írták elöttem csinálj egy kamu facet és próbálj meg azzal belépni , amúgy ismered a csajt ?
2020. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, lehet tényleg olyan digitál analfabéta a csaj, hogy a printscreen gombot se ismeri. 😁
2020. ápr. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mobilon hogyan kell printscreen-ezni? Egyszer megmutatta vki de elfelejtettem es latom itt okosak vannak. Leirná valaki?
2020. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy vírus volt. Koszonom a válaszokat.:)
2020. ápr. 8. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom későn irom de nem szabad ezeknek bedőlni pont az a céljuk hogy a saját faceddel megnyisd a linket ami átirányít egy olyan oldalra ami segítségével adatokat tudnak kinyerni , remélem hogy nem a valós profiloddal nyitottad meg az oldalt
2020. ápr. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!