Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány fura, jeges...

Ha egy lány fura, jeges személyisége van, akkor a fiúk nem akarják jobban megszerezni?

Figyelt kérdés
Úgy értem nincs bennük az hogy márpedig én akkor is megszerzem őt hiába elérhetetlennek tűnik?
2019. dec. 26. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fog egy fiú hajtani, ha a lány arra se hajlandó, hogy hagyja, hogy megismerhesse. Volt ilyen barátnőm, alig kommunikált velem, találkozót is könyörögni kellett, fél év után meguntam.
2019. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, az „akkor is megszerzem, ha beledöglök is” és a „jeges személyiség” között elég sok árnyalat létezik még. Pont ilyen az, ami szerintem „normális”, vagyis, mikor küldesz jeleket, de ha nem reagál a srác, akkor nem vergődsz tovább körülötte, hanem elfogadod, hogy nem érdekled. Ahogy mondás tartja, ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel.

Bár lány vagyok, szerintem szánalmas, mikor csajok mindenféle praktikával próbálnak pasit fogni. Az még rosszabb, mikor visszautasítás után is nyomulnak tovább. Ép érzelemvilágú emberek nem akarnak maguk mellé olyat, akiben nincs semmi tartás, bármit megtehetnek vele.

2019. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amugy azert kerdezem mert elegge rideg vagyok.

Es nem tudom hogy a fiu aki tetszik mit gondol hogy vajon ez egy jó dolog e vagy sem....

2019. dec. 26. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak taszítani fogja a srácokat :D
2019. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
😭😭😭😭😭
2019. dec. 26. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a fiútól függ és az önbizalmától. Ha kicsi, kerüli az ilyen lányokat. Ha megszokta, hogy mindenkit megkap, akkor élvezni fogja a kihívást.
2019. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem sokszor inkább érdekessé teszi ez a hidegség, és márcsak csak azért is megismerném ilyenkor az illetőt.
2019. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz jeges személyiség alatt?
2019. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!