Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszlányok oldalon a lányok...

Rosszlányok oldalon a lányok miért aktivak még?

Figyelt kérdés
Nem félnek hogy elkapják a virust egy páciensüktöl?
2020. ápr. 8. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert rosszak.
2020. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Feleannyian vannak mint ahányan szoktak, ha az új szürke inaktív kategóriát is figyelembe vesszük.
2020. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

A kur..ák pont szoktak félni bármilyen betegségtől is...


(+5000 és óvszer nélkül csinálja)

2020. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
legfeljebb a HIV-et
2020. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem most még több prosti lesz sajnos, mert rengeteg munkahely szűnt meg, és aki ilyen munkákra kényszerül annak általában gyereke van. Azt/azokat valahogy meg el kell tartani. Elég sajnálatos dolog ez.
2020. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Általában nem a legértelmesebb réteg
2020. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Valószínű, amelyik még dolgozik azért teszi, mert az éhenhalástól jobban fél, mint a vírustól.

Engem inkább az érdekelne, hogyhogy a kuncsaftjaik nem félnek?

2020. ápr. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ohhhhh hát a kanosság az erősebb mint v mi kitalált virus..
2020. ápr. 9. 07:15
 9/9 anonim válasza:
64%

Ahogy néztem nagyon sokan nem aktívak. Nyilván mert félnek. De ahogy a dolog áll nagyon sokáig, több hónapig, vagy akár egész évben lesznek korlátozások. Ennyi tartaléka nincs egy ilyen lánynak. Szerintem 3-6 héten belül kénytelenek lesznek újra vendégeket fogadni.


A vírus meg előbb utóbb úgy is átmegy az emberek nagy részén, amíg nincs vakcina. Külföldön, pl. Németországban, azt tervezik, hogy aki bizonyíthatóan már átesett rajta és kialakult az immunitása az igazolást kap erről. Ha ilyen lesz, és egy rossz lánynak lesz ilyen igazolása, akkor mindenki hozzá akar majd menni, mert nem kaphatja már el és nem fertőzhet meg.:)

2020. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!