Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így szilveszter táján mennyire...

Így szilveszter táján mennyire aktívak a rendőrök?

Figyelt kérdés
Haverokkal picit ittunk és megrongáltunk pár dolgot(mások postaládája, buszmegállóablak). Azt szeretném megkérdezni hogyha feljelentenek minket mennyi az esélye hogy komolyabban foglalkoznak az üggyel?
2014. jan. 1. 13:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy falun történt a dolog. És már megbántam.:/
2014. jan. 1. 13:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Le se sz*rja senki, hogy megbántad-e...én titeket "rongálnálak" meg, de egy életre
2014. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tesznek feljelentést, akkor indul nyomozás is, de ha nem tudnak semmi bizonyítékot szerezni, akkor nem valószínű, hogy elkapnak titeket
2014. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13:15: Megértem. De nem a kérdésre válaszoltál.
2014. jan. 1. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 - Ennyi. És általában az ilyen rongálások esetében ez van, dehogy csípik el az összes rosszcsontot a környékről, ugyan már...
2014. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt nálunk tucatszám vannak ilyenek és hiába van térfigyelő kamera letojják.

Én is volt hogy véletlen mondjuk józanul történt hülyéskedtünk haverjainkkal és betörtük a telefonfülke egyik üvegét. Közben 3 kamera is figyelte helyet és mivel én arrafelé lakom így ismernek is, de nem volt belőle gond.

Akkor van gáz ha a rendőrök rajtakapják az embert hogy hülyeséget csinál és van feljelentés. Mert manapság sokan tojnak rá.

Ilyen tájt a rendőrök elsősorban a szórakozó helyek környékét figyelik, illetve a nagyobb tereket ahol sok ember megfordul meg az olyan utcákat amik alapból nem a közbiztonságról híresek.

A mi körzetünkben tegnap egy rendőr sem volt. Ahol barátnőm lakik ott 20 percenként elhaladt egy rendőr autó mert ott is van szórakozó hely, meg persze nálunk is van egy kisebb bár de oda jóformán csak én járok a haverjaimmal.

2014. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!