Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszlanyok.hu-ról rendeltünk...

Rosszlanyok.hu-ról rendeltünk lányokat lakásra? Utólag milyen esélye van, hogy megkeresnek vagy betörnek?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt(szombat éjszaka) egy buli után ittas állapotban, felhívtunk 2 lányt barátokkal a rosszlányok.hu-ról? Lakásra. Ráadásul sajnos az enyémre (utólag már tudom,hogy meggondolatlan volt).

A dolgok lefolyása után telefonon volt némi összetűzés, még a lányok "sofőrjővel/testőrével" (ekkor a lányok már távoztak), amire közölte, hogy odajön és majd akkor megtanuljuk a leckét.

A végén telefonon, úgy gondolom tisztázni tudtuk és úgy köszöntünk el, hogy jól van rendben, de az egyik lány mást állított. Viszont a másik megerősítette az általunk mondottatakat. (Ekkor már a lányok nem voltak nálunk legalább fél órája.)

A lányokat rendben kifizettük, azóta a "sofőr" nem keresett. Van-e okom aggódni, hogy megkeresnek vagy visszajönnek a lakáshoz?

Esetlegesen betörnek? Azóta nem tudok aludni.

Ugyan egy szépen felújított lakásról van szó, de a lenagyobb érték egy 5éves tv kb. a lakásban, gazdag nem vagyok és nem is hinném,hogy annak tűnhettem. Kérem az válaszoljon aki tényleg jártas ilyen témában. Esetleg benne él... Szeretném visszakapni az életem, de szeretném tudni mennyire érdemes ettől tartani és ha igen mi tévő legyek.



#rosszlanyok.hu betörés
2018. febr. 26. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl reagálod.
2018. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Ezért ne vigyél fel k.. rvàt a lakásodra... Igen, bármi megeshet.

Mi volt az az összetűzés?

2018. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem mindegy, hogy min kaptatok össze, attól függ, hogy utólag érdekükben áll-e felkeresni téged.
2018. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is attól függ, hogy mi volt az összetűzés.

Kirabolni nem hiszem, hogy fognak, hiszen tudod, hogy kik voltak, nyilván rájuk gyanakodnál először, és ezt a rendőröknek is elmondanád.

Az összetűzés jellegétől függően, az benne van a pakliban, hogy még balhézni akarnak valamit.

2018. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mindent tisztáztatok és elrendeztétek a konfliktust, akkor nincs miert aggódnod.
2018. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Amatőrök.😂
2018. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Add el a lakást, és költözz el.
2018. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4%
Stricik nem szokták kímélni a nem fizető ügyfeleket. Ostoba lúzerek vagytok, ha azt hiszitek, ez működik. Ja és mikor mentek a nemibeteg gondozóba? Gondolom részegen a coton se jutott eszetekbe?
2018. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Amig nem árulod el a balhé okát és körülményeit, nem lehet normális tanácsot adni!
2018. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


a kérdező vagyok. Kifizettük a lányokat. Normálisak voltunk nem voltunk sem erőszakosak sem lekezelőek.

Röviden: mindkét lány egy hirdetésre jött, de elvileg külön-külön, mert hogy barátnők. Az egyik azt mondta egy órája van és utána mennie kell, így egy órát fizettünk a másik 1,5-et tudott maradni, így neki másfelet. Az első lány aki előbb ment valószínűleg azt állította, hogy mi őt nem fizettük ki. Pontosabban azt, hogy mi fél órát kértünk és annyit fizettük, de nem akartuk elengedni. (Ez egyik sem igaz, a megbeszélt egy órát fizettük és nagyjából 50-55percet töltött ott megérkezéstől számítva!) Ezután kaptuk az ideges hangvételű telefont.

Gondolom valamilyen tudatmódosítót használhatott vagy el akart tenni a lány pénzből. Hiszen a másik lány akivel egy hirdetésre érkezett. Utána kérésünkre ős is lement, majd 10 perc múlva visszahívtuk a "sofőrt",hogy akkor ezt beszéljük meg azt mondta erre, hogy rendben így elhiszi, de az első lány mást állított elsőre. Majd annyit mondott, hogy mindegy jól van hagyjuk és letette a telefont.

2018. febr. 26. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!