Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg lehetetlen dolgokról...

Tényleg lehetetlen dolgokról álmodozom?

Figyelt kérdés

Minden álmom az, hogy olyan munkám legyen, amivel utazhatok. Már van érettségim, és ha lecsengett ez az egész cirkusz, akkor megyek is vissza dolgozni. Festőnek tanulok, és nagyon szeretem. Egyszer még gimnazista koromban lejutottam az ország másik végében dolgozhatni(építőipari munka volt), és akkor tetszett ez meg. Ott a vállalkozó országszerte vállalt munkákat, és akkor döntöttem el, hogy én is így szeretnék élni. Arra gondoltam, hogy veszek az iskola elvégzése után egy olcsó kistehergépkocsit, kiváltom a vállalkozóit, megveszem a szerszàmokat, és elkezdek ebben dolgozni, aztán később én is vállalnék távolabb munkákat. Ez tényleg olyan lehetetlen? Bárkinek mesélek erről mindenki kiröhög, és azt mondja, hogy úgysem fogom ezt elérni, csak álom marad. Mindenki olyanokat mondd, hogy még jogsim sem lesz soha, nem hogy vállalkozásom, meg ilyen jó életem. Tényleg ez az álom egyenlő lenne egy akkora álommal, mintha egy Tesla-t akarnék megvenni? Miért? Tegyek le erről?

A kérdés teljesen komoly, szóval kérlek titeket, csak normális válaszokat adjatok!


2020. ápr. 8. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tok meno és egyáltalán nem megvalósíthatatlan! Sok sikert, menni fog az. És ne hagyd, hogy mások lehuzzanak, igenis menni fog az, ha elhiszed és teszel érte. Rakd le a jogait, kezdd és csináld meg.

Sok sikert!:)

2020. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Festő nem annyira hiányszakma tudtommal, hogy a fél országot át kelljen utazniuk, általában vannak helyben is. Jogosítványod nem értem miért ne lehetne, negatívak az ismerőseid.
2020. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már van egy építőipari szakmám, burkoló vagyok.
2020. ápr. 8. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Valósítsd meg,a többiekre meg ne hallgass.
2020. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor az utazásig jutottam, azt hittem, valami influencer akarsz lenni, akinek fizetnek mindent :DD

De hogy egy festői magánvállalkozást ne lehetne felfuttatni...Ha JÓ szakember vagy, híred fog menni. Nem azonnal persze, de nem lehetetlen. Jól is kereshetsz, ha szorgalmas vagy, és lesz pénzed utazgatni, pláne ha nincsenek nagy igényeid (drága szálloda, mindennap drága étterem stb). Jogsid meg miért ne lehetne? Biztosan elküldeném a bús pcsába azt, aki ilyen undorítóan lekicsinylő stílusban kritizál, miközben a “barátom”.

A barátaidat cseréld le, ne az álmaidat!

2020. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne törődj mások véleményével, akik lehúznak!

Az álmaid reálisak, teljesíthetők. Akarjad, hogy sikerüljön!

Minden jót hozzá!

2020. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Festő nem annyira hiányszakma tudtommal, hogy a fél országot át kelljen utazniuk, általában vannak helyben is."


Pedig nagyon is az. Hozzám 200 kilométert utaztak a festők. Közelebb nem találtam senkit.

2020. ápr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen realis az almod, es nagyszeru, hogy szereted is azt amit csinalsz.

Ne add fel, es hanyagold ezeket a nagyon “kedves” ismerosoket.

En a helyedben az elso ilyen beszolas utan tavolsagot tartottam volna toluk.

Sok sokert es ne add fel!

2020. ápr. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!