Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legyen tizedikesen műszempillám?

Legyen tizedikesen műszempillám?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam hogy szeretnék ragasztható szempillát, már utána néztem hogy mi az a ragasztó (amit az úgyis kevés) szempillámat nem tépi stb. Persze nem olyat szeretnék ami nagyon feltűnő hanem valami szolidat... szerintetek gáz ha tizedikesen műszempillám lenne? Sértő kommentek kíméljenek!!!

2020. ápr. 8. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

1. Ha műszempillát akarsz, akkor ne házilag felragaszthatósat vegyél!!! Veszélyes! Menj el pilláshoz, abból is jó szakemberhez. Ez viszont nem lesz olcsó.


2. Ennyi idősen tényleg ez a legfontosabb? Nem érsz rá ezzel később?


3. Járvány közepén miért ez a legfontosabb? Tényleg kíváncsi vagyok.


N

2020. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Remélem nem sértlek meg vele, ha azt mondom, hogy ne legyen!

És nemcsak azért, mert tizedikes vagy, hanem azért mert nem színpadi szereplésre, vagy utcasarki pénzkeresésre készülsz éppen. Utóbbit csak remélem.

2020. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Majd ballagásodra csináltass.
2020. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom most nem ez a “legfontosabb” de próbálom elterelni a figyelmemet a járványról. Tudom és megértem hogy most ez a legfontosabb, de attól függetlenül nem írhatok másról?
2020. ápr. 8. 20:23
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Miert ne? Szerintem nem olyan gaz. Nekem nem volt sosem, elegnek tartom a spiralt, de aki akar annak miert ne lehetne? :D Ugyis meglatod majd, jol all-e vagy sem. Ne olyat vegyel ami hatalmas es lenyomja a tekinteted, vagy hogy mondjam, mert nagyon sok embernek iszonyu szarul all es olyan ostoba, ures tekintetet varazsol nekik... xD De masoknak meg tok jol all.
2020. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyílván nem olyat szeretnék:D És ha nem fog jól állni akkor off, de egy próbát megér:)
2020. ápr. 8. 20:28
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne legyen, nekem nagyon nem tetszik. Inkább keres egy neked való szempillaspirált.
2020. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
52 éves férfiként nyilvánítok véleményt. Azt gondolom esetedben a műszempilláról, hogy nagyon korai lenne még ilyennel foglalkoznod. Az önmagukkal állandóan elégedetlenek általában korán hozzákezdenek az átalakítási munkálatokhoz, ingüket-gatyájukat erre költik - amelyet a szépészet útonállói köszönettel és gátlások nélkül zsebre tesznek, aztán azon kapják magukat, hogy 35 évesen már csak a belső szerveik 80 %-a eredeti és még sem tetszenek továbbra sem maguknak, sem másoknak. A tinilányoknál nem történelmi esemény, hogy tizenévesen megpróbálnak minél idősebbnek, érettebbnek látszani, aztán azért kezdenek el néhány év elteltével véres verejtékkel küzdeni, hogy minél fiatalosabbnak tűnjenek a külvilág számára. Az igazán érett nő, mindig, pontosan tisztában van azzal, hogy mit érdemes megtennie azért, hogy a külső szemlélő számára vonzó legyen és soha nem esik túlzásokba. Innen ismered meg őket. Ha rám hallgatsz, akkor meddig csak lehet, megpróbálsz természetesnek megmaradni!
2020. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem 17 évesen volt először, de egyébként egy kínszenvedés volt amikor meguntam. Alig maradt a saját pillámból, ezért próbáltam a ragasztósat, na hát az meg egy külön tragédia. Biztos meg lehet idővel tanulni hogyan lehet szépen felrakni, de nekem nem ment. Sokáig kellett utána ricinusolajjal ápolnom, hogy ne legyen csúnya, így a helyedben átgondolnám plusz tényleg egy vagyonba kerül. (3 hetente érdemes tölteni) Ha a szüleidnek nincs ellenvetése akkor szerintem a korod nem vészes hozzá.
2020. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem, szerintem iszonyú ronda a műszempilla.
2020. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!