Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vissza szeretnek menni úszni,...

Vissza szeretnek menni úszni, de viszont mindig van műszempillám sajnos nem tudok tőle megválni de az úszás is nagyon hiányzik van itt olyan aki esetleg úszik és tudna erre valami tanácsot adni? Köszi .

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem nincs, de olvastam róla, hogy az első 24 órában nem lehet úszni menni, utána lehet, de ajánlott az úszó szemüveg viselete.
2020. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom igazából 48 óráig se hő se víz se pára nem érheti .

Csak arra lennék kiváncsi hogy a szemüveg mennyire védi meg hátha van itt olyan aki tapasztalt ebben .

2020. márc. 28. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
48 óráig szemüveggel se menj vízbe. Utána is csak szemüveggel, de a klóros víz akkor sem tesz jót nekik. Egyébként most se uszoda, se pillás nincs nyitva, úgyhogy meg van oldva a probléma 😃
2020. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!