Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tizedikesen még korai elmenni...

Tizedikesen még korai elmenni bulizni egyszer?

Figyelt kérdés

A szalagavató afterpartyjára szeretnék elmenni, (tavaly is akartam csak nem engedtek, de anya azt mondta jövőre elenged) de anya még mindig bizonytalan ezzel kapcsolatban, nem akar elengedni.


Nem szoktam járni bulizni, vagy kikapcsolódni.



Sokszor hallom a többiektől, hogy milyen jót buliztak, , milyen jól érezték magukat, erre meg erre a kocnertre mennek, és rosszul érzem magm hogy kimaradok belőle. Plusz szeretek alapvetően eljárni helyekre, amikor alkalmam van rá (pl mozi vagy hasonlók)

A buli éjfél körül kezdődik, 2-kor jönnék el, apa hozna vssza kocsial, szóval nem is valami ismeretlen részeg fazon vezetne. Ti elengednétek? a Buli itt a városban lesz, egy olyan helyen amit anya ismer és szerinte normális hely. Nem nagy városról beszélünk, nem pesti vagyok.



2018. nov. 24. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen vagy, de ha alapvetően normális és ilyen téren nincs veled probléma, én elengednélek.
2018. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én simán elengednelek
2018. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetsz. Ha tudnám hogy megbízható vagy, okos, és ha iszol is csak mértékkel, úgy hogy apukád haza tud vinni, elengednélek.
2018. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Anya az a baj, hogy nagyon megveti az alkoholt, biztos megint a lelkemre köti hogy ne igyak egy cseppet sem (ha elenged).
2018. nov. 24. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemedtől függ, írásod alapján lány vagy, és én így nem engednélek el az éjszakába, nem vállalnék érted így felelőséget, ha a te helyedben lennék nem tudom, fiúként már 14 évesen belevágtam, lányként nem tudom, hogy mernék-e. Legyen társaságod, az a biztos.
2018. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze. Ilyen helyekre amúgy is társasággal megy az ember,meg haverkodni. Lány vagyok igen,es szerintem a fiúkat is ugyanúgy megerőszakolgatják mint a lányokat. Vagy elrabolhatják,vagy bármi ilyesmi amitől tartanak. Tudom hogy nem ihatok meg olyan piát amiről egyszer is levettem a szemem, es jobb a pultos is csak ha előttem nyitja ki. Persze ez a helytől is függ.

Tudom hogy nem iszok meg olyasmit amit idegenektől kaptam,és főleg nem próbálok ki olyan szereket amiről nem tudom hogy pontosan mi van benne.


Amúgysem akarok drogozni, láttam pár videót ami örökre elvette a kedvem attól hogy lőjem magam vagy felszívjak bármit is.. konkrétan rettegek tőle úgyhogy az miatt sem kell félni hogy itt majd belevisznek a rosszba,mert nincs az az isten hogy én bármit is beinekciózzak magamnak...

2018. nov. 25. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!