Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A többi ember hogy tud takony...

A többi ember hogy tud takony nélkül tüszenteni?

Figyelt kérdés

Mindig látom, hogy óra közben vagy csak úgy a folyosón, vagy akárhol a nagyvilágban "kéz nélkül" tüsszentenek.

Nem értem, hogy hogy? Én akárhányszor tüsszentettem ha nem fogtam be az orrom egy rakás takony jött ki..


A többiek meg csak úgy tüsszentenek, aztán fújják ki. Nekem mindig be kell fognom az orrom.


Valaki felvlágosítana, hogy most velem van-e a baj, vagy mi van?


2020. ápr. 9. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy h allergia miatt tüsszögsz, a nap miatt vagy beteg vagy. Utóbbinál jóhogy termelődik egy rakás váladék, de nekem allergiánál speciel nem igazan
2020. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem olyankor a számon jön ki a tüsszentés, az orromon semmi. :D

Egyszerűen "átirányítod" a levegőt a szád fele.


VISZONT attól függetlenül, hogy nem lóg a jégcsap az orrodból, ilyenkor is távozik váladék, szóval NEM ajánlott így tüsszenteni, én is max akkor szoktam, mikor az erdőben a semmi közepén rámjön az allergiás száraz tüsszögőroham.

2020. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jó, azt tudom persze, meg nem a mostani körülményekre értem, hanem csak úgy általánosan...


igazából úgy vettem észre, hogy óra közben (amúgy 11.-es vagyok) az osztálytársaim úgy tüsszentenek, hogy csak eltakarják az arcukat, nem fogják be az orrukat.


Én még a portól is úgy üsszentek, hogy ha nem fogom be az orrom két zsepinyi taknyot prüszkölök ki..

2020. ápr. 9. 09:59
 4/5 Barackoshányás ***** válasza:
100%

Bocsánat, de annyira viccesen fogalmazol :D

Amúgy nekem is függ attól, hogy mitől tüsszentek, bár én inkább köpök. Azóta megtanultam azt a módszert, hogy befogod az orrod, becsukod a szád, így semmi nem jön ki egyik testnyílásodból sem

2020. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz a “tüsszentési technikád”. Nekem akkor se jön ki semmi, ha meg vagyok fázva. Szádon keresztül tüsszents, ne az orrodon akard.
2020. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!