Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar vagy másokat...

Csak engem zavar vagy másokat is, hogy milyen sok ember még mondhatni felnőtt fejjel sem tud normálisan orrot fújni?

Figyelt kérdés

Oké most lehet mondani, hogy jajj foglalkozzak magammal meg stb de engem kissé megbotránkoztat, hogy pl az egyetemen is ahol járok így télen milyen sokan fújják az orrukat ki "trombitálva" vagyis, hogy egyszerre a két orrlyukon ami ezzel a mellékhatással jár sajnos.


Meg az is furcsa nekem, hogy milyen sokan használják hozzá mind a két kezüket amikor nekem meg még jó néhány embernek két ujja is elég hozzá.



2016. jan. 12. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Na várj, kezdhetjük ott hogy nincs olyan hogy normális. Mindenki úgy fújja az orrát ahogy neki kényelmes. Nem?

Nincs erre szabvány, hogy így vagy úgy kell orrot fújni.

Én sehogy nem tudok például, mert ha fújom akkor valamiért szédülni kezdek, szóval és zsepivel túrom az orrom, nem a legszebb látvány másoknak gondolom... de én így tudok csak. Tök lényegtelen.

2016. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze mindenki úgy fújja ahogy neki kényelmes ezt sok dologra rá lehet mondani, de szerintem te sem díjaznád mikor reggelente arra kell felébredned, hogy a feletted lakó szomszéd olyan hanggal teszi ezt, hogy még kint az utcán is hallani. Nem hiszem, hogy olyan megerőltető lenne először egyik majd másik lyukon fújni ezerszer halkabb
2016. jan. 12. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked elég hozzá a két ujjad, én inkább zsebkendőt használok.
2016. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen már vártam ezt a választ és a zsebkendőt mivel tartod talán telekinézissel...
2016. jan. 12. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Az ég meg kék, az nem zavar?
2016. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kanadaban elek, rengeteg az azsiai bevandorlo, es uton-utfelen kopkodik a slejmet. szerintem a trombitalast is meg lehet szokni;)

egyebkent tudtad, hogy a japanok (foleg tarsasagban) nem fujjak az orrukat? az ott olyan, mintha egy etteremben hangosan bofognel. ha mar ilyen a szomszedod, lehet hogy jobb lenne elkoltoznod, pl Japanba;)

2016. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudtam :D költöznék én szivesen ha lenne lehetőség bírom a japánokat
2016. jan. 12. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez megnyugtat, én orrfújásnál általában telibeküldöm a dekoltázsomat egy adag zöldséggel. Igazából nem tudom, hogy jön össze, de a legjobb mikor észre sem veszem, és a családból szól valaki:D
2016. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!