Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fújja néhány ember az...

Miért fújja néhány ember az orrát a csapba? Nem gusztustalan egy kicsikét?

Figyelt kérdés

Nem zsepibe fújják ki, hanem megengedik a csapot, és fújják, és mossák a kezükkel! :S

Hát azt hittem ilyen nincs, megyek be egyik bevásárlóhely wcjébe, és ott fújja a hapek az orrát, és mossa a kezével a taknyot le a vízbe! Fúj b+!

Ezt mégis miért? Adtam volna neki zsepit, ha kért volna, ezen nem múlt volna!

Szerintetek nem gusztustalan egy kicsit? Még ha otthon egyedül csinálná, de egy nyilvános mosdóban!



2013. szept. 16. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem gusztustalan, bár nyilvános helyen én se szoktam (csak végszükség esetén), de hát ízlések és pofonok. Aki súlyosan allergiás gyógyszerszedés mellett is, és hónapokig folyamatosan dől az orrából a takony, naponta elhasznál két csomag 100-as zsepit, annál szerintem érthető, ha egyszer elszakad a cérna, és nem törődik azzal, hogy valaki gusztustalannak tartja ezt, ha őrajta segít.
2013. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én bunkóságnak tartom, sosem csinálnám, de nem vagyunk egyformák. Viszont van egy ismerősöm, aki a csapba pisil rendszeresen.
2013. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát nekem apám néha csinálja, de a hideg ráz tőle. De nem is értem, mintha nem lenne kényelmesebb zsepibe fújni, nem tudom, mi készteti erre az embereket...
2013. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nincs ebbe semmi izé... wc-ben, ahol úgyis ismeretlenek vannak, simán kibányászom az orromból a darabokat, aztán utána még ki is fújom, meg megint turkálok, és aztán megtörölközöm és aztán megint kifújom már szárazon, és így tökjó tiszta lesz az orrom! :)
2013. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*nyilvános wc-ben, ahol ismeretlenek vannak, vagy otthoniban, ahol egyedül
2013. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vagyok
2013. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Fúj!! Én még ilyet nem láttam, de undorító lehet,Elég egyszerű ember lehetett.Aki meg a papírzsepim így spórol, akkor a WC papírral hogy áll, azt se használja?
2013. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Én itthon így szoktam, mert ha meg vagyok fázva, akkor olyan szinten folyik az orrom, hogy a zsepi teljesen kidörzsöli, a rongyzsepit meg gusztustalannak találom. De nyilvánosan tényleg gáz, ezt azért csak otthon kéne.
2013. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Amado atya ***** válasza:

Ez még enyhe.

Más belepisil, vagy beleveri a f***t. :)

2013. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Messze nem olyan gusztustalan mint amikor valaki nekiáll buszon vagy az utcán túrni az orrát és megeszi a fikáját :

+o( blöeeeeeeee

2013. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!