Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti viseltek most maszkot, ha...

Ti viseltek most maszkot, ha mentek valahova?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok. Felénk az embereknek kb. 30-40%-a hord.
2020. ápr. 9. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Én felveszem ha megyek valahová. Ennyit megtudok tenni a környezetemért.
2020. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem. 1: Nincs. 2: Mondják az érveket mellette meg ellene is, a fene tudja az igazat.
2020. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen kötelező, csak oda megyek
2020. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, textil maszkot hordok, Pesten az utcán is, mert sokan járkálnak az utcán, itthon (70 ezres városban) csak a boltban, tömegközlekedésen, mert az utakon nem járkálnak sokan, vagy ha igen, akkor távolságot lehet tartani.

Ha nem is ér semmit, legalább próbáltam valamit tenni, másra nincs most lehetőségem. Csak szükség esetén megyek ki, nem járkálok feleslegesen naponta a boltba.

2020. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
3 hete csak a mezőre mentem a kutyákkal, meg biciklizni, egyikhez se vettem fel maszkot. Boltba a férjem megy, ő meg alapból nem hiszi, hogy szükség lenne rá. Ki ezt mond, ki azt, most légy okos Domokos.
2020. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Boltba és egyéb ügyintézésekhez mindig.

Az elmúlt időszakban csak egyszer voltam sétálni a környéken, akkor nem volt rajtam, viszont annyi ember volt kinn, hogy legközelebb veszek fel.

2020. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Igen, de inkább azért, hogy ne úgy nézzenek rám, mint a véres rongyra
2020. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Van egy textil maszkom, azt veszem fel amikor hetente egyszer elmegyek boltba.

Azon kívül maximum az erdőbe megyek ahol nincs senki más, oda nem hordom.

2020. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Külön köszönöm, hogy normálisan, kulturáltan mindenki a kérdésre válaszolt, és nem egymást oltjátok. Jó fejek vagytok! Vigyázzatok magatokra!

2020. ápr. 9. 12:26
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Ha boltba megyek akkor igen, tudtunk venni mosható maszkokat, ha csak sétálni, levegőzni akkor nem, nem a belvárosban lakunk it nincs tömeg. Amúgy éppen tegnap olvastam, hogy Siófokon kötelezővé tették a maszk viselésést az üzletekben és egyéb zárt helyeken.


[link]

2020. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!