Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néha hiányzik egy kapcsolat,...

Néha hiányzik egy kapcsolat, azonban nem érzem magam késznek rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

24/F, introvertált. Még sosem voltam párkapcsolatban, lány barátaim szinte alig vannak. Néha unalmasabb pillanataimban elgondolkodok azon, hogy milyen jó lenne egy hozzám hasonló csendes, introvertált lány, aztán gyorsan el is hessegtetem a gondolatot, mert nem akarom senkivel összekötni az életem, illetve tudom hogy egy "papucs" lennék egy kapcsolatban, mivel se határozott, se magabiztos nem vagyok. Ilyenkor elmegy a kedvem az egésztől. Amolyan "járunk" dolgokon jár az agyam, néha elmenni vele valahova, de csak ennyi. Valahogy a fiatalkoromból ez az egész kimaradt, és most kezd el hiányozni, csak nem tudom, hogy hogy induljak neki.

Volna értelme számomra egy kapcsolaton gondolkodni, vagy engedjem el, és éljem magamban a kis életem?


2020. ápr. 9. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz erről?
2020. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj baratkozz aztan majd lesz ami lesz
2020. ápr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Én is éreztem így. 2 hónapig beszélgettünk online, 3 hónapig csak randizgattunk a párommal, mire megszoktam, hogy milyen így élni. Emlékszem, eleinte totál kivoltam, hogy úgy kell majd összeköltöznöm vele, hogy nem lesz külön saját szobám. Mostanra meg attól lennék kikészülve ha nem együtt kelnénk és feküdnénk minden nap. Le sem. Tud vakarni, de ő akarta. :D
2020. ápr. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!