Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kapni ember...

Miért nem lehet kapni ember tápot?

Figyelt kérdés

Miért nincs egy olyan táp, ami tartalmaz minden szükséges anyagot? Akkor nem lenne senki a kajálás miatt beteg. Nem veszekednének az emberek azon, hogy mit főztenek vagy miért nem segít a másik kitalálni, hogy mit főzzön az egyik.

Szerintem nagyon nehéz egészségesen enni. Én biztos megvenném a tápot. És Kkor konyha se kellene a házakba, kevesebb otthoni baleset is lenne.


2020. ápr. 10. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van. Nem táp, hanem tápszer.

De az ember szeret enni. Szereti az ízeket. Hidd el, bármelyik rákbeteg lecserélné a banán/vanília/kakaó ízű tápszerét csülökpörköltre. Ne akard kipróbálni!

2020. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csak azért eszünk, mert muszáj, hanem azért is, mert szeretünk. Az űrhajósok se esznek "embertápot", pedig ha valahol, ott indokolt lenne. Szerintem nem is létezik.
2020. ápr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Neked nem elég, hogy a babákat rendes étel helyett táppal etetik? De olvasd el Eric Kastner: Május 35. c könyvét. Abban esznek étel helyett tablettákat.
2020. ápr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen táp, és lehet is kapni, csak nem nagyon van rá igény.
2020. ápr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Szerintem nem is létezik.

De. Pl a szondán keresztül tápláltakat is avval etetik.

2020. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Végezd el az élelmiszermérnök felsőfokú képzést, kísérletezd ki az embertápot, csinálj neki reklámkampányt! Meg fogsz gazdagodni. A névadáshoz van ötletem: Hétfő, Kedd, Szerda stb (persze mindegyikben ugyanaz a kaja lenne, csak a csomagolásuk lenne más :D


Btw létezik mérnöki módon kikísérletezett élelmiszer az űrkajaán túl is, pl. a katonák egyéni ételkészlete.

2020. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
gumiszobába is be lehetne költözni és akkor még kevesebb otthoni baleset volna.
2020. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a babáknál a tapszer.

Bemész pl.:az EuroFamily-be és vegyél Milupa tápszert és legyél boldog.

2020. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, folyékony tápszerek pl. Nutricia tápszerek, mint a Cubitan, Nutridrink, Culevit / ez utóbbi, mondjuk, rákbetegek részére /. Folyadék ill. por formátumban.

Nagymamám kapott annak idején, súlyos betegsége alatt folyékony tápszert, többféle ízben / eper, kakaó, stb. /, az orvosa írta fel neki. Csak sajnos szegény közben meghalt, így ami maradt, én ittam meg.

2020. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy a táplálkozást ki lehetne tápokkal váltani.Gondolj pl.a nyers gyümölcsre,zöldségre,ezekre szükségünk van úgy,ahogy vannak.
2020. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!