Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg gáz buszsofőrnek lenni?

Tényleg gáz buszsofőrnek lenni?

Figyelt kérdés
23/F vagyok, nem sokára meg lesz a jogsim buszra. Csak érettségivel rendelkezem. Nem végeztem egyetemet, nincs szakmám se. Sokszor családban, ismeretségi körben is olyan lenézőek. Valóban olyan gáz ez, ha az ember olyannal akar foglalkozni, amit szeret? Más, néhány kultúrában azt se ítélik el, aki otthon fekszik, s nem csinál semmit.
2020. ápr. 10. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Mit érdekel, mit gondol más? Ha ezt szeretnéd csinálni, akkor csináld!
2020. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom velük. Sok bliccelő köcsög utálja őket
2020. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lenézni csak a sznobok szokták. Nyilván szükség van a buszsofőrökre, ugyanúgy, mint a postásokra, eladókra stb. Ebben a helyzetben jól látszik, hogy összeomlana nélkülük az ország.
2020. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem gáz, nekem is csak érettségim van, és nem valószínű, hogy bármilyen szakmát megcsinálnék, én is buszsofőr szeretnék lenni. És lány vagyok :D

A szűk család elfogadta, beletörődtek miután egy éve ezt hajtogatom, a nagyszülők meg a nagynénimék szerint hülyeség. Szerintem semmi baj nincs vele ha szeretsz vezetni és ezt szeretnéd csinálni.

Sok sikert hozzá!

2020. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.Szerintem elég presztízsszakma.Jobb mint egy irodában rohadni.
2020. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Terület függő , de nem buli , sok hatránya van . Ha tudsz ide menj mert a legjobb a VT ARRIVA alcég ....
2020. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, főleg, hogy én össze is haverkodtam néhány buszsofőrrel az évek során :D


Legyen megélhetésed és légy jó ember, az összes többi már csak sallang és mások elvárásai szoktak lenni.

2020. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, bár nekem monoton lenne és unalmas, de ugye kinek mi :). Ha érdekel csináld és ne érdekeljen mások mit gondolnak erről. Sok értelmes jó fej buszsofőrrel találkoztam már, sajnos sok tahóval is, szerintem ha a jó fej kategóriába tartozol majd akkor sok megbecsülést fogsz kapni a normálisabb emberektől. Én soha nem néznék le senkit a munkája miatt.
2020. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, hanem egy nagyon nagy felelősség. Sok ember testi épsége, élete van a kezedben, amikor a kormányt fogod. Komoly srác vagy, hogy ezt a hivatást választod. Nagyon sok sikert hozzá!
2020. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem gáz. De van az országban/világon sok olyan ember, aki előítéletesen lenézi más munkáját. Őket kell megtanulnod figyelmen kívűl hagyni és a legjobb tudásod szerint fejlődni.
2020. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!