Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vásárolni lehet menni, ha nem...

Vásárolni lehet menni, ha nem élelmiszerről van szó?

Figyelt kérdés
Már kezdek összekavarodni itt a rendeletekkel. Szóval az addig oké, hogy meghosszabbították a kijárási korlátozást, viszont bedöglött a laptomon és kellene egy új, online óráim van stb, szóval elég fontos. Nézegettem neten laptopokat, de sok helyen az van kiírva hogy 4-5-6 vagy több nap a kiszállítás, de ez másodlagos, a gond hogy nem merek csak úgy látatlanban laptopot rendelni, meg akarom mindenképp nézni előtte, vacilálok hogy kisebb vagy nagyobb képernyőjűt rendeljek, de ahhoz is látnom kéne mekkora a különbség stb stb. Persze szigorúan maszk-kesztyű és a lehető leggyorsabban lezavarnám. 13 kerületben lakom, a Mammut Média Martkba terveznék menni, mert ott vannak készleten azok a gépek, amiket kinéztem. Szerintetek akkor most lehet menni vagy sem? Én nem láttam olyan részt a rendeletben, ami ezt tiltotta volna, de már beszélnek mindent, mindenhol. 🤷🏻‍♀️ Meg hát ha körmöshöz meg fodrászhoz, meg egyéb helyekre nyugodtan lehet menni, akkor nem gondolnám hogy laptopot venni ne lehetne.
2020. ápr. 10. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha holnap nyitva van az üzlet, mehetsz nyugodtan.
2020. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik üzlet nyitva van, azért van nyitva, mert lehet vásárolni. Ha jól tudom, ezek 3-ig lehetnek nyitva.
2020. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. ápr. 10. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Még kisállat boltba is mehetsz, csak piacra meg élelmiszerboltba nem.
2020. ápr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!