Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másokat...

Miért van az, hogy másokat korán eljegyeznek, engem meg nem is akar a párom?

Figyelt kérdés
Jó, persze, értem én, papír nélkül is lehet boldognak lenni, de azért nagyrészt eljegyzéseket látok. Mi már 3 éve együtt vagyunk, nem az első párom (a korábbiak se nagyon gondoltak ilyesmire, meg hát fiatalok is voltunk). Most már így, 26 évesen én is vágynék egy gyűrűre, családra, stb...A párom azt mondta, gyereke nem lesz se tőlem, se mástól, és felejtsem el azt is, hogy valaha gyűrűt ad...Nem értem, és úgy érzem, bennem van a hiba.

2020. ápr. 10. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy ő az igazi ha ilyen alap és fontos dolgokban se egyezik a véleményetek?
2020. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nyilván érzem mostanra, hogy nem ő az igazi, az bosszant, hogy amúgy el akart jegyezni már korábban (az anyja mondta el), csak a kapcsolatunk elején én megjegyeztem, hogy mindegy, mikor, csak ne karácsonykor, mert mindenkit karácsonykor jegyeznek el, és én szeretném, ha különlegesebb lenne. Ez eshetett neki annyira rosszul, hogy azóta se lépett semmit...Meg nem értem, hogyha az elején megtette volna, akkor most miért nem? Már sok mindenen keresztül mentünk, és tudja azt is, hogy mellette vagyok, meg minden...
2020. ápr. 10. 23:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Ismerek egy csajt, akit ha látok, akkor csak annyit tudok leszűrni, hogy mindenkivel flörtöl. Természetesen gyűrűvel az ujján...Én itt próbálok normális párja lenni a páromnak (a korábbiaknál is igyekeztem, nem vagyok hisztis, meg féltékeny), és mégsem. Már ezt is megkaptam a páromtól, hogy azért nem ad gyűrűt, mert nem érdemlem meg...Azóta inkább nem hozom fel..
2020. ápr. 10. 23:46
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Mert a házas emberek mit szoktak csinálni?

hát igen bizony válni...

2020. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ahhoz nem kell házasnak lenni. Ha egy kapcsolat nem működik, papírral meg anélkül is vége lesz.
2020. ápr. 10. 23:48
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

Ott az indokod.


Én is azért nem húzok még gyűrűt a páromra, mert még nem áll készen a házasságra, s ezáltal az egész életen át tartó kapocs összeomolhat, ami jobban fáj mind anyagilag, mind érzelmileg, mintha simán szakítanánk. Szóval igen, ki kell érdemelned a gyűrűt, de nem kivárásos alapon, hanem úgy, hogy azt csinálod, amit az urad mond. Onnantól lesz fontolóra véve a gyűrű.

2020. ápr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Na, ha ilyeneket mond neked egy férfi, hogy nem érdemled meg, akkor nem gondolja az egészet komolyan. Kényelmesen elvan veled egy langyos kapcsolatban, és ha neked ez nem elég, próbál benned bűntudatot kelteni.


Klasszikus. Ez a srác nem szeret téged. Nem szeret téged úgy, ahogy egy szerelmes férfi szereti a párját. Tedd ki a szűrét, vagy érzelmileg megnyomorit, elcsesz az életedből még néhány évet, aztán ha már kevésbé leszel testileg vonzó, és megtetszik valaki más, eldob mint egy használt mosogatórongyot.

Most lehet, hogy azt mondod, hogy áh, nem ő nem ilyen, de ilyen. Külső szemlélőként egyértelműen látszanak a jelek a viselkedéséből.


Mint mindenki, te is szerelmet... nem is... SZERELMET érdemelnél. Nagy Őt, aki nem szivességet tesz vele, hogy megkér, hanem könyörög a kezedért.

A valódi szerelem ilyen. Sajnállak, ha ezt még nem élted át, és azért még jobban, ha erről lemondasz olyasvalaki mellett a langyos vizért, aki nem értdemel meg téged, és ellopja a jövődet és az álmaidat.

2020. ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és azt még hadd tegyem hozzá, hogy miközben vele küzdesz, valahol téged keres a másik feled -mert valóban létezik ilyen, és mindenkinek van egy másik fele - csak nem mindenki találja meg, mert elakad egy rossz kapcsolatban.
2020. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bolondok ezek, az enyém meg ki akar dobni 3 év után, meg hozzám se nyúl. Szal. nyugi, nem csak a te pasiddal vanbak gondok.
2020. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se ő lesz neked az igazi, ha már az alapkérdésekben (gyerekvállalás) nem egyezik a véleményetek. Nem beszélve arról, hogy ilyeneket mond neked.

Lehet itt az ideje ennek békés véget vetni és keresni valakit, aki igazán neked való, szeret, becsül, tisztel, gyermeket akar tőled. Persze, ki vagyok én, hogy megmondjam a tutit? Ezt neked kell mérlegelned.

Mindenesetre, semmiképp se hagyd, hogy az ilyen dumáival lehúzza az önbizalmad. Te igenis megérdemled azt a gyűrűt, a szerető férjét, a családot.

Sok sikert! :)

2020. ápr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!