Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetünk ha semmi sem...

Mit tehetünk ha semmi sem akar sikerülni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi sem akar összejönni az életemben. Nem tudom már hogyan próbáljam meg ugyanazt. És hogy legyen kedvem a sokadik kudarc után...

Sehová sem jutok. Akármit is próbáltam a dolgok megoldására mégsem sikerül az életemet rendbehozni.

Mit tegyek?


2020. márc. 14. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a sorskorrekciós technikákhoz folyamodtam. De valójában csak ki kell várnia pechszéria végét.

Pl. 30 vagy 40-45 éves korban elég radikális fordulatok tudnak jönni teljesen maguktól.

Gondolom, huszonéves vagy.

2020. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
abbahagyod a rinyálást és próbálkozol tovább... már ha fontos számodra, hogy elérd a célt.
2020. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# 31 vagyok.

2# már szinte kívántam hogy valaki rinyálással vádoljon. Nem, nem rinyálok, hanem szeretnék egy valamirevaló útmutatásba belefutni ami nem baj ha esetleg tapasztalaton is alapszik... Nem várom további válaszod....

2020. márc. 14. 13:35
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:

Nem tudjuk, hogy ésszerűen mindent megtettél-e vagy sem. Ha megtetted, az pech, van ilyen. Az életet nem lehetséges teljes mértékben ellenőrzés alatt tartani.

De lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy mindent megtettél, miközben nem. Segít önmagaddal szembenézni a barát vagy a pszichológus.

Lehetnek általad ártalmatlannak vélt nagyon rossz szokásaid is.

2020. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3: Van pár tippem, de radikális változást nem tudsz cselekvéssel hozni. Nem tudsz teljesen kilépni a családi örökségből és a tanult tehetetlenségből, gondolkodásmódból.

Valószínűleg nem használod bizonyos erőforrásaidat, és valószínűleg túlságosan figyelembe veszel külső elvárásokat, jó gyerek vagy, mintagyerek vagy, nem szakítasz a szüleid életformájával elég merészen, stb.

2020. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonymousreview60 ***** válasza:
Terápiával ki tudsz lépni a hozott mintákból.
2020. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó kettő válaszoló érdekes témát hozott fel. Sajnos tény hogy a szüleim is ilyen lúzerek voltak... És a nagy semmi vett körül minket mindig. Annyival másabb az én életem hogy nem vagyok alkoholista mint apám és nem szórom el két nap alatt az összes pénzem mint anyám a családi teljes bevételt....

Valószínűleg hogy sajnos az ő örökségüket "költöm" a válaszaitokból kiindulva

2020. márc. 14. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:

még véletlenül se írd le, hogy mi az amit akarsz és miket tettél eddig, amik nem sikerültek. Így aztán sokat tud segíteni az ember.


#2es voltam. Kicsit se érdekel, hogy te mit vársz és mit nem.

2020. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonymousreview60 ***** válasza:
#8 kissé karcos, de valóban nem érdemes a dolgaid leírása nélkül találgatásba bocsátkoznunk a fentebb leírt általános tanácsok mellett.
2020. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!