Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdem unni már ezt a bezártsá...

Kezdem unni már ezt a bezártságot, semmit tevést, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ugyebár most a jelenlegi helyzet nem tudja biztosítani az átlagos életmódot és elég sok mindent kivett a hétköznapjaimból. Nincsenek baráti kocsmázgatások, bulizgatások. Nagyszülőkhöz biciklivel sem tudok lemenni sportolás céljából mert mióta a helyzet súlyosbodott abszolút kizárja a családot a mindennapjaiból. Múltkor muszáj volt lemenni hozzá, aztán mentem volna be a házba és rám ordított, hogy: "ne gyere közelebb"

Pedig semmi oka nem volt aggódni mert már azelőtt is 2 hete ki se mozdultam. Edzőterem is zárva. Oda se lehet menni.

Úgy érzem magam, hogy teljesen magamba fordultam és mentálisan, valamint fizikailag is megérzem magamon.

Valami tanács?



2020. ápr. 11. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Látom, hogy nincs hobbid. Találj egyet.
2020. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Horgászat a hobbim, de idén nagyon horror árakon vannak a területi éves jegyek, úgyhogy max illegálisan tudnék kijárni, az meg milyen már, hogy azon kell rettegnem mikor kapnak el?

Nem ér egy hobbi 50 ezreket

2020. ápr. 11. 17:29
 3/11 anonim válasza:
100%
Kezdj el egy sorozatot! Tudom ajánlani a Riverdalet és a Stranget Thingset.😊
2020. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Tanulj nyelvet,eddz otthon! Vagy csinálj valami olyat, amire a karantén után mondhatod, hogy te hasznosan töltötted ez időt!
2020. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Otthon is lehet edzeni.

Biciklizni nem csak a nagyszülőkhöz lehet ám.

Lehet nézni sorozatokat/filmeket.

Lehet készülni az érettségire, ha épp aktuális.

Lehet nyelvet tanulni.

Lehet kockulni orrvérzésig.

Lehet keresni más hobbit.


Lehetőségek tárháza végtelen.

2020. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Cseréljünk! Én még dolgozok.

Ha lenne rá időm, akkor kiraknám azt a pár puzzlet, amit régebben vettem, pulcsit kötnék, újra nézném pár régi kedvenc sorozatom, és rengeteget olvasnék. Rendet tennék minden zugban, ahol nincs most idő. Kiselejtezném a régi cuccokat, a ruhás szekrényeket, konyha szekrényt. Varrnék magamnak pár olyan maszkot, ami illik a ruhatáramhoz. :)

Új trükköket tanítanék a kutyáknak.

Egy hónap kevés lenne.

2020. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mért kell neked nagymamalátogatás ahhoz, hogy elmenj biciklizni vagy sétálni?

Emberekkel is találkozhatsz úgy, ha 2 méterre maradnak tőled.

2020. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gémelj :D bár mondjuk ha 50k-t sajnálsz hobbira akkor mindegy is
2020. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem is cserélhetsz, én most fogok baromi nehéz, zh pótló beadandót írni, persze heti 40 óra munka mellett tanulok.


Egyébként főzés, sütés, barkácsolás, otthoni torna, egyéni szabadidős sporttevékenység (futni, bringázni lehet egyedül), regényolvaság, cikkolvasás, fórumolvasás, filmezés stb...


Nekem a 4 nap nem volt elég semmire, konkrétan ki se tudtam takarítani normálisan.

2020. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kiszórod a szekrényeidben lévő cuccokat, kitörlöd a szekrényt, visszapakolod....
2020. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!