Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én bírom ilyen nehezen...

Csak én bírom ilyen nehezen ezt a bezártságot?

Figyelt kérdés

Egyedül élek, itthon, úgyhogy abszolút nincs kihez szólnom.

Dolgozni sajnos kötelező otthonról, úgyhogy a kollégákkal sem tudok találkozni, az étterembe sem tudok elmenni, a büfébe se tudok lemenni a büfés csajokkal dumálni, semmi.

A konditermet bezárták így edzeni se tudok elmenni, a túrákat lefújták, úgyhogy túrázni sem. A barátokkal se lehet találkozni, bulizni se lehet menni.

Nekem ez konkrétan a pokol, most komolyan mit csináljon az ember egésznap, egész este otthon? Előre rettegek a hétvégétől, hogy akkor sem lehet majd semmit sem csinálni.

Igen, biztos rossz elkapni a koronavírust, de hogy ez is bitang szar, az egészen biztos.

Kínomban már ott tartok, hogy a munkaidőn túl is még 2-3-4 órát dolgozok itthonról full ingyen, ugyanis NINCS MIT CSINÁLNI!!! meg fogok őrülni hamarosan, érzem...


2020. márc. 18. 21:14
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ha ez így lesz hónapokig, én tuti teljesen meg fogok őrülni.
2020. márc. 18. 21:15
 2/22 anonim ***** válasza:
Nézz valami filmet, hallgass zenét. Ezért jó, hogy nekem van egy jó kis DVD gyűjteményem, csak beteszem és megy, net nélkül, brutál hangú házimozin.
2020. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy facebookon? Ott elég jól lehet csevegni. Tudsz otthon is edzeni, rádiót hallgatni, filmeket nézni, olvasni, sétálni, a barátokkal telefonon vagy más módon beszélni.
2020. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itt a család, de így is nyomaszt, hogy ez a helyzet. Az utca tök üres, látom, ahogy haldoklik a gazdaság. Minden tekintetben átérzem a helyzetedet. Én is szívesen beszélgetnék néha idegenekkel, akár csak itt, interneten is. Mert azért jó kifilézni a témát és nyugtatni egymást.

20/F

2020. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem csak te, én is annyira én is ezt érzem... Először jó bulinak tűnt, hogy home office, nem kell utazni a munkahelyre, aztán amikor a konditermet bezárták, ott pattant el nálam is a cérna... Elvileg az iskolákat május végéig fixen bezárták... Kemény heteknek / hónapoknak nézünk elébe, de kitartást!
2020. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nemrég értem haza külföldről, úgyhogy önkéntes karanténban vagyok, szóval még vásárolni se mehetek el, mondjuk szerencsére ez csak 2 hétig tart, de lehet le fogok sunnyogni éjjel egy kis sétára! :)
2020. márc. 18. 21:24
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Film, sorozat, zene, videójátékok, otthoni edzés, meditálás... Találd fel magad, annyi lehetőség van hogy az nem igaz.
2020. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
29%

Tanulj meg valamit( pl egy új nyelvet,kötni, sütni stb) vagy olvass valamit(Francine Rivers!!!), eseeetleg nézz be a szomszéd nénihez/bácsihoz

Ne addd fel!:))

2020. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Tornázni otthon is lehet, amúgy hobbi, érdeklődési körök?

Vagy legrosszabb esetben a lakás kitakarítása, elmaradt dolgok megcsinálása.


Én azt veszem észre magamon, hogy még ennyi szabadidő se elég.

2020. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem félek, hogy itthon ne találnék magamnak elfoglaltságot. Van bőven olvasni -és néznivaló, valamint játék.

Az viszont már most nagyon frusztrál, hogy itt a napsütéses jó idő, de nem mehetek el csavarogni, sétálgatni a városba, hanem pont most kell itt kuksolnom a négy fal között.

2020. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!