Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok akinek nincs pasija,...

Lányok akinek nincs pasija, ti hogy bírjátok a bezártságot?

Figyelt kérdés

Mióta vagy otthon és a korod?


Aki még mindig elmászkál délután az ne is írjon!!!



2020. márc. 27. 05:06
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki elmaszkal, mirol beszelsz?
2020. márc. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%

Nem, nem mászkál el senki...


23n és rosszul, elmebetegek a szüleim...

2020. márc. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Mit számít ebből a szempontból, hogy van-e pasim vagy nincs? :D Szerintem még rosszabb is annak, akinek van, mert ha nem együtt élnek, akkor vagy megszegik az ajánlásokat és találkoznak, vagy nem és hetekig, esetleg hónapokig nem láthatják egymást.

Amúgy elvagyok, nem nagyon különbözik az itthonlét attól, ahogy egyébként élek, egyébként sem vagyok ilyen nagy elmászkálós, társaságba járós ember. Nem unatkozom, csinálom home officeban az orvosit (egy vicc az egész 😂), intézem a ház körüli dolgokat. Egyedül az egyetem hiányzik, baromi sokról lemaradunk azzal, hogy nem tudunk gyakorlatokra járni.

2020. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Jól, bár rengeteg programot le kellett mondanom, ami elszomorít.

Napi szinten videochatelek a barátnőimmel, bár hiányzik a személyes találkozás.

Egyébként nem tudom miért fontos a kérdés szempontjából, hogy van-e barátom, tekintve, hogy a nővérem se találkozhat a barátjával.

19/L

2020. márc. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Magamnak való vagyok és közvetlenül a vészhelyzet kihirdetése előtt rengeteg volt a rohanás, az ember, a munka és az egyetem sok volt. Így egyelőre emberből untig elég a távoktatás és a melóban a call-ok.

A szabadban lét kezd hiányozni, bár egyébként se szoktam a szabadban lenni, mert munkán kívül minden időmet leköti a tanulás.

Unatkozni csak évek után tudnék, lekötném magam. Már úgy értem, akkor is, ha csak a home office lenne, suli nem.



27N

2020. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Kettes, mivel te otthon csucsulsz, ezert nem latod, hogy de, mindenki elmaszkal :) Napkozben ugyanugy tele a tomegkozlekedes, es nem hiszem, hogy 800.000 apolono, orvos, patikus, bolti elado stb jarkalna mondjuk delben a varosban.
2020. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem megvisel.Kicsivel több,mint két hete szakítottunk a barátommal. Nem keres engem senki, már vele sincs semmiféle kontaktus. 19/L
2020. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!