Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki hasonlóan...

Van itt olyan, aki hasonlóan érez karantén alatt?

Figyelt kérdés

Főleg azokhoz szólna a kérdésem akik nem járnak dolgozni vagy otthonról dolgoznak, nem mennek szinte sehova, emberekkel se nagyon találkoznak vagy csak kevéssel.

Rám jelenleg ez jellemző és részben emiatt kezdem úgy érezni, hogy máshogy látok most bizonyos dolgokat, mint mondjuk pár hónappal ezelőtt. Ami ellen eddig ódzkodtam meg nem volt olyan fontos, az most más színben tűnik fel. Amiről eddig volt egy bizonyos véleményem, az elbizonytalanodott, hogy lehet nem úgy van. Amihez annyira ragaszkodtam eddig, az most kissé kevésbé fontos.


Van itt valaki aki hasonlót kezdett érezni mióta tart ez a helyzet?

Vagy mindenki úgy van vele, hogy minden jó, ahogy van, csak legyen vége a járványnak és mehet tovább minden, ahogy eddig?


2020. ápr. 12. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, mire gondolsz, de például nekem fontosak a videjáték- meg animés rendezvények, főleg, hogy namúgy bulizni nem járok, meg koncertekre sem, színházba meg moziba, ezek ugye most elmaradnak, és bánatos vagyok, de legalább megspórolom, amit ott elköltenék képregényre?
2020. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

igen, máshogy látok dolgokat. pl


látom, hogy itthonról is meg tudok élni anélkül, hogy kitenném a lábamat


látom, hogy megvagyok reggeli drága kávé nélkül is


látom, hogy 3 óra alatt elvégzem azt a feladatot, amiért máskor 8+ órát töltök a melóhelyemen


látom, hogy nem szükséges meetengekre járni. Minden leírható egy e-mailban tömören.


látom, hogy elég csak heti 1x elmenni bevásárolni, nem kell menni minden nap és minden felesleges kacatot összevásárolni.


látom, hogy nem hiányoznak az emberek, a kollégák. tökéletesen meg vagyok nélkülük és sokkal nyugodtabb és kipihentebb vagyok.

2020. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Én nem, de eddig is egy antiszoc állat voltam. Mivel tanár vagyok, nekem a nyarak eddig is home officeban teltek, így most olyan mintha hamarabb kezdődött volna ez az időszak. Ami hiányzik, az az állatmenhely ahová kijárok, oda sajnos most nem mehetek. De a vásárlást pl. eddig is havi 2-3 nagyobb adagban végeztem és feleslegesen eddig sem járkáltam sehova.
2020. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!