Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mennétek az alábbi helyzetb...

Ti mennétek az alábbi helyzetben körmöshöz?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem esel, kérlek olvasd el a történetet.

A járvány kitörése után egy héttel a körmösöm bezárt, maximálisan egyet értettem vele.

Majd kb 10 nap elteltével küldött egy köremailt a vendégeknek, hogy újra kinyit. És részletesen leírja benne hogy 3 gyerkőce van és egy félkész háza, ezért fontos neki a munka, nem teheti meg hogy nem dolgozik.

A lelkiismeretem azt mondaná hogy ne menjek, ugyanakkor megértem a körmöst is, hogy kétségbe van esve, ő ebből él.



2020. ápr. 12. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem mennék. Fodrászhoz sem megyek (pedig emberileg is nagyon kedvelem és fodrászként is nagyon jó; melír kellene, általa kevert festékkel, itthon nem tudom megcsinálni). Meg egyáltalán sehova, ha nem muszáj.
2020. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Ezt az időszakot ki kell bírni! Mindenkinek nehéz, de csak úgy küzdhetjük le, ha most bizony otthon maradunk.
2020. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a kiesett bevétel jobb, mint a súlyos betegség, úgyhogy nem mennék. Tök érthető, amit a körmösöd mond, sokan vannak most ilyen nehéz helyzetben, de nem viccből kérik, hogy maradjunk otthon.
2020. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire vagytok jóban, vagy mennyire vagy törzvendég, de mi például azt csináltuk, utaltam neki pénzt, és majd ha enyhül akkor elmegyek és ingyen lesz. Persze ez csak ideiglenes megoldás, de nálunk ráér ha majd stabilizálódik a heyzete:)
2020. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem mennék.
2020. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Szájmaszk, kézfertőtlenítő mellett szerintem nem terjedne a vírus, persze a körmösnek is úgyszint. Nekem a kozmetikusom megköveteli a vendégektől.
2020. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Kozmetikai kezelés szájmaszkban? Mármint a vendégnek.
2020. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem mennék, mert a következő hetekben senkit sem fog érdekelni milyen a körmöd és otthon nagyon téged sem.


Meg most van az az időszak amikor ténylegesen vissza kell tartani magad és tudom nehéz, mert ismeretségedben még senki sem beteg így nagyon távolinak tűnik.


Olyannak ami csak a Budapesten, idősotthonokban, korházakban és külföldön járóknál fordulhat elő és egészen addig míg nem lesz a közeledben beteg nem is veszed komolyan, de addigra már késő is lesz.


Nekünk is kis Pest megyei városban panel házban, az emeletemen már van egy hatósági otthoni karanténos, aki nem járt külföldön.


Szóval bárhol előfordulhat. Szerintem most éppen nem kéne, mert ha mindenki felelősen viselkedik hamarabb kisebb károkkal tudjuk átvészelni a helyzetet és a körmösnek is jobb lesz akinek 3 gyereke van és egy fékész háza...

2020. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Mennék, múlthéten is voltam, bár nekem a legjobb barátnőm lett körmös.

Én nem azért járok, mert jajj szép legyen, hanem mert ha nincs megcsinálva pár naponta letörik valahol, a teljesen rövid körmöt nem tudom elviselni, de a hosszút sem, mert nem tudok vele létezni

2020. ápr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 nemaRendőrség ***** válasza:
27%

Biztos hogy mennék.

Fontosabb hogy egy nyugdíjas ember, aki pár hónap múlva meghalna éljen addig mint hogy egy háromgyerekes anyuka utcára kerüljön?

Fontosabb hogy otthon maradj minthogy a gyerekeiből idővel prostituáltak legyenek?

Mert a nevelőotthonokból kijött emberek drogosok vagy prostik lesznek jó esélyel

2020. ápr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!