Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne 6ix9ine-éhez...

Mennyibe kerülne 6ix9ine-éhez hasonló hajat összehozni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 13. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán 10-12 K otthon. Van egy félig befejezett fodrász tanfolyamom, otthon szórakoztam már színes hajjal, azt 8 körül megúsztam + ápolók. Ha több színről van szó, egy megbízható színező tégelye kb 2000 ft, ez relatíve sok festésre elég, nála kb 4-5 szín van a hajában.


De nagy odafigyelést igényel, hogy szép maradjon. Az élénk színek gyorsan kopnak, főleg a hideg árnyalatok.

2020. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Öregúr utazik a vonaton, beszáll a kabinjába egy színes hajú sukárcsávó. Az öreg nézi, nézi, szinte bámulja, mire a gyerek megunja és megszólal:


-Mi van tata, talán valami nem tetszik!?

-Hát tudod, fiam, az én időmben én is csináltam vad dolgokat... olyan 20-25 éve például megdugtam egy papagájt és most azon morfondírozok, lehet, hogy én vagyok az apád...

2020. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megdugtam egy papagajt meghalok Xddddd
2020. ápr. 13. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
ne erre bsssdzd el a pénzed jézusom
2020. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PatrikS_2004_HuN válasza:
100%

En 100eurot fizettem érte (30k)

Nem lemoshato festékkel!

2020. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!