Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom hogyan kene viselked...

Nem tudom hogyan kene viselkednem a testvérem barátnőjével?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz kategória de mindegy.

Szóval mindannyian felnőttek vagyunk már ,en egyetemre járok, van egy bátyám ő frissdiplomás, meg nincs is egy éve hogy dolgozik így otthon lakunk mind a ketten édesanyánkkal (szülők elváltak).

Ezzel nem is lenne semmi probléma, jól kijövünk, mindenkinek megvan a dolga, jó a kapcsolatunk, nem avatkozunk egymás magánéletébe, de megbeszéljük a dolgokat ha úgy alakul.

Szóval van a testvéremnek egy barátnője kb fél éve. Nagyon rendes lány, aranyos, szolid, értelmes stb stb tényleg semmi probléma vele. Az egyetlen amit nem tudom hogy hogyan kezeljek hogy ő elég szótlan, talán kicsit félénk is így felénk, nehezen lehet vele beszélgetni. Én mindig igyekszem kedves lenni meg közvetlen ha nálunk van hogy otthonosan érezze magát, ne feszengjen stb.

Ami elég nehéz mert ő meg mint említettem eléggé félénk, tartózkodó. Nyilván nem akarom megváltoztatni meg semmi csak kíváncsi lennék hogy mások hogyan kezelnék/kezelték az efféle helyzeteket, kiváncsi lennék a tapasztalatokra.

Olyan kommenteket hogy mamahotel, normalis felnőttek nem együtt laknak stb stb nem kérek, megvannak az okai amiért így van.

Mikent lehet ezt jól kezelni?



2020. ápr. 14. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád dolga szórakoztatni, nem a tied. Légy vele udvarias, más teendőd nincs vele kapcsolatban.
2020. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlzásba vinni semmit. Csak légy kedves vele, ennyi. Ő ilyen , fogadd el.

Én férfi vagyok de én sem tudok jópofizni mindenkivel.

2020. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok, ez alap de nyilván szeretnék jóban lenni vele, nekem ez fontos. Nem akarom magamat ráerőltetni, nekem is megvan a saját dolgom csak.
2020. ápr. 14. 09:59
 4/12 A kérdező kommentje:
Véletlen elküldtem szóval csak szeretnem ha jó penne a viszony, kicsit oldottabb.
2020. ápr. 14. 10:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így jó viszony mást nem tudsz tenni,
2020. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális viszony, nem kell ráerőltetned magad.
2020. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem jól gondolkodsz!

Lehet, hogy még nem tud teljesen feloldódni nálatok, lehet, hogy ilyen az alaptermészete. Ne erőltesd azt, hogy mindenáron szórakoztatni akarod őt, nehogy a bátyádat féltékennyé tegyed. Ne nézd a lányt levegőnek, de ne is dumálj vele sokat.

Ffi.

2020. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom mindenáron szórakoztatni, meg kierőltetni, nem erőltetem. Csak kevdes akarok lenni. Ennyi. Mitől lenne féltékeny?:D
2020. ápr. 14. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Értsd már meg végre, hogy ne akarj ennyire kedves lenni a lányhoz. Látod, hogy visszahúzódó. Akkor mit nyomulsz? Persze, most megírod, hogy nem nyomulsz. Jól van - nem nyomulsz (csak dörgölőzöl?). Hagyd azt a nőt!
2020. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te meg mit kötözködsz?? Itt szoktál lenni? Nem hiszem, tehát nem látod hogy viselkedem. Teljesen normálisan...-.-
2020. ápr. 15. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!