Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit s miért azt reagálnád erre?

Mit s miért azt reagálnád erre?

Figyelt kérdés

(Igen, egy másik, korábbi kérdés adta az ötletet, hogy ezt kiírjam, de én konkretizáltam és aktualizáltam annak a kérdezőnek a kérdését.)


Van egy párod és 2 kiskorú gyereked.


Kitör egy olyan járvány, ami a föld lakosságának legalább 70-80%-ával végez. A hullák az utcákon rohadnak, mert a kormányok már nem bírják a szállítást, és ingyen osztják a méreg injekciókat, ha valaki nem akar kínlódni.


A világ kormányai viszont létrehoznak speciális karantén helyeket, pl.: szigetek, hajók, katonai támaszpontok, ahol szigorú, több lépcsős karanténozási folyamat után bekerülve, nagy eséllyel túlélhető a járvány.

Első körben persze a politikusok, gazdagok, fegyveresek és tudósok kerülnek be, második körben viszont sorsolnak a civil lakosságból is. De az esély olyan, mint a lottónál.


A te 2 kiskorú gyerekedet kisorsolják. És mehetnek is. Ráadásul a szabályok szerint, kiskorúként, mehet velük 1-1 felnőtt kísérő. BÁRKI!!!


Ekkor a párod eléd áll, és közli, hogy neki szeretője van, és kéri, könyörög, hogy ő és a szeretője mehessenek.

Elmondja, hogy a szeretőnek van olyan tudása, képessége, képesítése, ami a járvány után társadalmilag hasznos lesz az újjáépítésben. Ez által SOKKAL jobb jövőkép vár az új társadalomban a gyerekeiteknek és nem fogják szervdonorként, prostiként, vagy akár élelemként végezni.


Mit tennél?


Megadnád a nagyobb esélyt a gyerekeidnek, a szerető és a párod által, vagy sem?



2020. ápr. 14. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

:D

hagynám, hagy egyék meg a cápák a szeretőt.

mennék a biztosba :D majd én vigyázok a saját gyerekeimre jobban, mint egy szerető.

2020. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzelmi alapon kellene döntenem, azt mondanám, amire számítasz, hogy majd én megyek a párommal, a szeretője meg ott rohadjon meg.


De igazából nem!


Azt mondanám, hogy hulljon a férgese és ha már így állunk, akkor én megyek a szeretővel ketten fel a hajóra. A szerető ottlétét megindokolta a drága párom. A párom ottléte viszont nem indokolt. Egy hazug féreg, akinek a nyakán (a szeretővel ellentétben) ott volt a családja, mint felelősség. Rajta múlt, hogy házas emberként lesz-e valami abból a viszonyból és nem jól döntött. Cserbenhagyott, elárulta a gyerekeit és a pofánkba hazudott, ki tudja, meddig. Egy ilyen ember nem alkalmas sem arra, hogy felelősséget vállaljon a túlélők gondozásáért és védelméért, mert láthattuk, hogy képtelen felelősséget vállalni. Én pedig addig is a gyerekeim mellett voltam, amíg félrekefélt. Továbbra is mellettük leszek. És külön örömmel tölt el, hogy a két szék között a földre zuhan, miközben mi távozunk a két gyerekkel.

2020. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszoló tökéletesen összefoglalta az én véleményemet is a dologról.
2020. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsonal a pont, nekeme z eszembe se jutott :D de nagy. En is a ferjem nem engednem fel, amugyis milyen rohadt pofatlan keres lenne ez tole. Menjen a fenebe.
2020. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiképp se hagynám el a két gyerekem!!!

A férfit minek vinném magammal, hiszen akkor már úgyis szakítunk.

Egy rokont, családtagot, barátot, kedves ismerőst vinnék másodiknak.

Ha nincs senki, akkor a nőt, ha már annyira hasznos a tudása :D

2020. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Írónak, vagy filmrendezőnek kéne menned! Vagy annak, aki ezt kitalálta. A sztori simán lekörözi kb bármelyik mai mozifilmet. :D
2020. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis scifi lenne belőle...

Egyébként mennék a gyerekekkel a szeretővel meg rohadjanak meg, ahol tudnak.

2020. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam rögtön, amire a második, a szeretőre nincs okom amúgy sem haragudni, a drága férjem mehet a süllyesztőbe, rá nem bíznám egy ilyen megbízhatatlan emberre a gyerekeimet...
2020. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barackoshányás ***** válasza:
Én is a szeretőt vinném
2020. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!