Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szülők ti elengednétek a 13...

Szülők ti elengednétek a 13 éves lányotokat erre-arra?

Figyelt kérdés
Van egy kis lányom,nem mindig szeretem elengedni moziba,mekibe a barátaival.Féltem őt,sokszor vita van köztünk emiatt azt mondja,hogy a mai vilagban ez az alap életkor,hogy minimum elmehet szülői felügyelet nélkül egy 13 éves lány strandra,moziba..stb. De amúgy érettebb a koránál.Okos lány,megbízok benne.Okosan látja a dolgokat,bölcs véleménye van mindenhez. Az is zavar egy kicsit ,hogy nagyon sok fiu baratja van és azok nem pont okosak,mert nagyon szép lány és előfordulhat,hogy elrabolják vagy ilyesmik történhetnek vele. Eléggé paranoiás vagyok..

#kiskorú #csavargás.
2014. máj. 31. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Az pedig nem érdekel, hogy a mai világban mi a menő. Elég szomorú, hogy sok tizenéves már úgy viselkedik, mint valami ribi.
2014. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oke de ő nem 'ribi' nem ez a hülye gyerek,mert felvették tavaly az Istvánba és ott is kitűnő tanuló mikor senki sem kérte hogy felvételizzen. Szóval tudja a határt.
2014. máj. 31. 23:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Moziba, mekibe lazán.

A fiúbarátai elrabolni csak nem fogják, szép kis világban élnénk.

Legyen előtte határ, nem baj ha nem engeded el mindenféle lezüllött helyre, de butaság lenne megfosztani a tinédzserkorától a gyerekes félelmeid miatt.

2014. jún. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg az anyámmal éltem, mindenhová elengedted, szerintem kicsit túl engedékeny is volt...aztán átkerültem apámékhoz, ők pedig sehova sem engedtek, mert otthon mindig várt a "munka"...szerintem egyik sem jó megoldás! Nappal moziba, mekibe simán el lehet engedni egy 13 éves lányt!
2014. jún. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nappal városba simán elmehet, ha megbízható, jó gyerek.
2014. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is nappal elmehet bármerre, de még nem olyan jó emberismerő és egy-két rosszakaratú ember könnyen kihasználhatja a naivitását, ezért ezekre a dolgokra készítsd fel, hogy pl. idegen férfiaktól ne fogadjon el üdítőt, mert belerakhatnak valami kábítószert, stb., meg ilyenek.
2014. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elengedném boltba meg iskolába.
2014. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én elengedném ilyen helyekre, ha elmondaná kikkel lesz, telefon legyen nála, és előre megbeszélt időponttal amikor hazaér.

Gyakorlatilag most lesz 8.os ha jól gondolom.

2014. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Moziba,mekibe simán,de a strandon én félteném a gyerekem
2014. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!