Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék Bali szigetére...

Szeretnék Bali szigetére költözni, meditálni, jógát tanulni majd oktatni, életut tanácsadást végezni, erre mekkora esélyem lenne?

Figyelt kérdés

Esetleg személyes étrendet kialakitani az adott szemelynek.

Vágjak bele?


2020. ápr. 14. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Vagjal!


Tanulj meg baliul :) (meg uszni) ... ismerd meg az ottani gasztronomiat, szellemulj at a jogatol ... es vegul add at a tudasodat a turistaknak (ha kell nekik).

2020. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint pisztollyan lelőni egy repülő legyet. Kicsi az esélye, de nem teljesen lehetetlen.
2020. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Addig ne akarj "életut tanácsadást végezni", se Balin, se Mucsaröcsögén, míg erről neked a Gyakorin kell faggatódznod!

Ameddig a saját életutaddal nem vagy tisztában, addig ne akarj másokat erről (ki)oktatni!

2020. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
0,0001%
2020. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ki fog eltartani ?
2020. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nyilvan sajat magamat tartanam el.

Ki mondta, hogy nincs eletutam? Masfel evig eltem Jakartaban, a bahasa mar megy.

2020. ápr. 14. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Dalam mimpi jer
2020. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne foglalkozz senki véleményével.

Ha elég kitartó és bátor vagy, akkor bármi sikerülhet! Vágj bele, ha ezt szeretnéd! Én sok sikert kívánok neked, Isten áldása legyen rajtad!

2020. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem vagy bele és majd meglátod. A legrosszabb hogy mondjuk fék éven belül rájössz hogy nem a te világos és haza jössz. Ki ne hagyd ezt a hatalmas kalandot.
2021. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!