Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a korok főbb jellemvonásai...

Mik a korok főbb jellemvonásai? Jellegzetes problémái, helyzetei vagy csak simán jellegzetességei?

Figyelt kérdés

Tizenéves, huszon, harminc negyven,ötven, hatvan és így tovább?

Így általánosságban szeretnék összegyűjteni pár gondolatot. Szóval amelyik rád jellemző,vagy már megélted azt, írj róla valamit :).


2020. ápr. 14. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tizenéves: szabadság, szerelem, alig felelősség, folyamatos vihogás vagy mély depi

huszonéves: házasság, gyerekek, rengeteg felelősség, örök fáradtság

harmincas: lakáshitel, rohanás, pénzhiány, múlik a fiatalság, adjatok egy kis levegőt....

negyvenes: levegőhöz jutás, kirándulások, nőnek a gyerekek

ötvenes: basszus, öregszem, imádom az unokáim

hatvanas: egyre több helyen fáj, de azért szép az élet

hetvenes: de jó élni, jó lenne minél tovább egészségesen

nyolcvanas-kilencvenes: kegyes volt a sors hozzám

2020. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
PONTOSAN ilyet vártam ! :D köszönöm :))
2020. ápr. 14. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem személyesen:

Egyerekként és tizenévesen: pokol, kínzás, bárcsak meghalnék, mindenhol csak bántanak (alkesz bántalmazó család), bárcsak elkerülnék innen és soha többet nem néznék vissza, valaki mentsen meg

Huszonéves: csakazértis felállok, munka munka munka, terápia, külföldön vagyok teljesen egyedül, hogy találom fel magam, önismeretkeresés, munka munka munka, boldogságkeresés, boldogság megtalálása, élmények, utazás, hobbik, reális célok

Harmincas: stalib énkép, önismeret, önbizalom, célok, utazás, boldogság, csodás emberi kapcsolatok, élmények, évről évre jobb minden

A többi majd kiderül :)

2020. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aww,köszi 2-es, ez is jó! GOondolod,hogy hanem ilyen hányattatott lett volna a gyerekkorod, most nem itt tartanál? Ez adott hozzád,vagy elvett?
2020. ápr. 14. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerinem ez kétféleképpen szokott elsülni, vagy összetör, vagy megerősít. Nekem az elején az első volt, de az önutálat mellett volt bennem egy hatalmas adag düh és dac, hogy csak azért se hagyhatom, hogy a szüleim viselkedése meghatározza az egész életem, 19 évet elvehettek tőlem, de többet nem. Viszont terápia és önismereti csoport nélkül nem tudom, hogy talpra álltam volna-e, talán igen, de szerintem nem. Szerencsére a dac miatt csak azért is segítséget kértem és ezerszeresen megtérült az a sok munka, amit beletettem :) Most már tényleg nem tud letörni semmi, hiszen ha abból fel tudtam állni, akkor bármiből fel tudok :)
2020. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenesetre jóval erősebbé tett! Hát örülök,hogy így állsz hozzá a dolgokhoz :D jó hallani. Sok sikert. :)
2020. ápr. 14. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Tizenéves:.

Minden jó, minden ciki/hülyeség vicces, sukimuki” álhaverok tömkedt elege.

Huszon:. Tapasztalatokon alapszik a személyiségismeret vakon tapogatózva óvatosan a nagyvilág felé.. a szabad nagyvilág elé.

Harmincas:. Jó esetben Céltudatosabb, határozottabb, jobban tudja megjátszani a komolyat, többség itt döbben rá hogy repül az idő, fele már lement és ennyi minden történt, kellett volna történnie, gyerekkor visszasírása..

Negyvenes:.Család-barát, gyerekek, hitel, robotmunka, küzdelem, teperés a jövő miatt, ettől csak rosszabb lesz.

Ötvenes:. Ezt még valahogy túlélem.. amíg lehet megyek, egyszer élünk..

Hatvanas:. Unokák itt-ott, gyerekek nagyok, terelgetés a jó irányba folytatása, ketyegői félelem leküzdése felkészülés.

Hetvenes:. Már menni nem birok, egyszer bizony így maradok, reménykedés/elmélkedés a múlton, bízni a jövőben” a helyes cselekedetekben.

2020. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!