Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Indián kultúra jellegzetességei?

Indián kultúra jellegzetességei?

Figyelt kérdés
Valaki tudnai írni az indián kultúra jellegzetességeiről 8-10 mondatban?? FONTOS
2015. jan. 14. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz utánanézni a Google-ben, ugye? Mi keressük ki neked és fogalmazzuk át?
2015. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Indián kultúra ugyanúgy nincs, mint gyümölcs!

Van alma, körte stb, de gyümölcs az nincs.

Melyik indián törzs kultúrája érdekel?

Célzottan keress rá legjobb barátodnál, a Gúglin!

2015. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első válaszolónak üzenem hogyha nem tud a kérdésre normális vagy megfelelő választ adni akkor nem kell hozzászolni, a bunkóskodására nem vagyok kíváncsi :*
2015. jan. 14. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A kérdezőnek üzenem, hogy az ilyen jellegű kérdésekkel a Google-t kell megkérdezni, mert kismillió találatot ad ki fél pillanat alatt. Nem bunkóságból írtam, amit írtam, de mindig felhúznak azok a kérdések, amikkel sokkal egyszerűbb lenne bármelyik keresőt megkérdezni, mint itt néha órákat várni egy válaszra.

A kérdésed kiírása és az én válaszom között 5 perc telt el, ennyi idő alatt simán megtalálhattad volna, amit keresel :*

2015. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
próbálkoztam a googleval de nem találtam megfelelőtartalmat és mivel ez az oldal azért van hogy kérdéseket tegyünk fel. Nem véletlen a neve: Gyakorikérdések. :*
2015. jan. 14. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

:D :D Ó igen, a szokásos kifogás, amivel a lustaságot lehet leplezni "ez egy olyan oldal, ahol kérdezni lehet, épp ezért a neve az, hogy Gyakori kérdések"... :D

Csak egy ilyen kérdést feltenni pont annyira fölösleges, mint a boltban megkérdezni az eladót, hogy "Meddig tart az akció?", amikor 5 méterenként ki van téve egy tábla, amin minden - a dátum is - le van írva.


Éééérdekes, 4 kattintással és 2 szó beírásával normális, érdekes tartalomra bukkantam, kb. fél perc alatt.

2015. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
télleg?? na erről ennyit az ilyen ember minek jön fel erre az oldalra ha tudna választ adni akkor miért nem adott? ez az egész lényege, hogy segítsünk a másiknak azzal hogy valami értelmest vagy használható választ adunk, de sajnos nincs minden emberben annyi jóindulat hogy ezt megtegye inkább kezdjük el osztani az észt csak gratulálni tudok a hatalmas inteligenciájához O-o :*
2015. jan. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!