Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akart valaki a barátom...

Miért akart valaki a barátom lenni, ha vègignèzte, ahogy felhős időszakaim voltak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi az èletemben, aki a cimborám akart lenni. Nem voltunk beszèlő viszonyban, de mindenki tudta róla, hogy kedvel.Volt neki egy barátja, aki a főnököm volt. Ő mindig megkeserìtette az életem, mert hatalmas elvàrásokat tàmasztott velem szemben, a munkatársaimmal minden infót megosztott, amit rólam tudott. A munkatársaim nem kedveltek, azt akarták, hogy menjek el. Mikor jött egy befolyásolható főnök, akkor mindenkitől kapott infókat rólam, de arról nem győzödött meg, hogy nekem milyen a szemèlyiségem. Sok fájdalmas pillanat után, váltottam. Lett egy szép, aranyos főnököm. Kezdetben így indult. Aztán, mikor kezdtem őt is megismerni, kiderült, hogy figyelni kell rá. Egész napos munkát véletlen kitörölt a gépen, pletykákat terjesztett rólam, negatìv szìnben tüntetett fel. És ezt a cimbim vègignézte. Miért akart a barátom lenni, ha ezektől a pillanatoktól nem kìmèlt meg?
2020. ápr. 14. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
"Nem voltunk beszèlő viszonyban, de mindenki tudta róla, hogy kedvel." Ezt annyira nem értem, honnan veszed, hogy kedvel, ha nem voltatok beszélő viszonyban? Meg most hogyan állhatott volna ki érted már egy másik főnököddel szemben, akivel neki nem volt kapcsolata? Őt is ismerte, de veled nem volt beszélő viszonyban? :D meg ez a "barátom akart lenni" nekem altalános iskolától felfele nehezen értelmezhetö. Szóval nem teljesen értem, hogy tulajdonképpen mit akarsz ettől a vadidegentől, de szerintem felejtsd el és lépj tovább, hátha a kövi melóhelyed jobb lesz.
2020. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!