Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni a rossz...

Mit tudnék tenni a rossz érzésem, közérzetem ellen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok depressziós, de naponta vagyok szomorú/rossz hangulatú, kedvtelen órákig, vagy akár egész nap. Öngyilkosság/Elmúlás gondolata is foglalkoztat, szintén napi szinten. Figyelem elterelés az van, de közben, vagy utána visszajön.

Hogyan tudnék változtatni?

Karantén előtt is ilyen voltam, csak akkor nem volt ilyen súlyos. Mikor barátokkal voltam, akkor nem igen jött elő ez a jelenség.



2020. ápr. 14. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz érzés lehet így különösebb ok nélkül ilyen érzéseket átélni. Vagy lehet hogy van oka, de nem tudod, nem tudatosul, ez is ijesztő lehet.

Nekem amikor pl öngyilkossági késztetésem volt annak volt konkrét oka. Szorongásom szokott lenni néha konkrét ok nélkül de akkor is végig szoktam gondolni és felsorolom magamban hogy mik miatt.

22/F

2020. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, de ilyenkor meg kell próbálni megnyugodni, össze szedni a gondolataidat, helyre tenni őket. Ha nem megy, akkor meg pont elterelni kell a negatív dolgokat. :)
2020. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tölts időt a barátaiddal.

Keress magadnak hobbit, amit élveznél.

Próbáld belevetni magad egy párkapcsolatba.

2020. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!