Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek a rossz hangulatom...

Mit tegyek a rossz hangulatom ellen?

Figyelt kérdés

Mióta egyszer elgondolkodtam azon, hogy egyszer meghalunk, nagyon rossz a hangulatom. Aludni se nagyon tudok, folyton ez jut az eszembe.

Egyébként eléggé zárkózott és magányos vagyok.



2014. júl. 7. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Beszéld meg ezt egy nagyon közeli ismerősöddel!

Játsszál valamit.

Olvass.

Zenét hallgass.

2014. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Nézz szembe a felelmeddel. Igenis szanj rá időt, és gondold végig hogy meg fogunk halni, nem tudunk mit tenni ellene, esetleg hogy vajon mi lesz utána, hogy meg kell próbálni kielvezni amennyire csak tudjuk, hiszen csak ez az egy lehetőség van stb. :)
2014. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Közeli ismerôs, akivel megbeszélhetném 1 van, de hiába próbálna, nem tudna felvidítani. Inkább komoly fajta, mint én.

Játszani mit?

Zenétôl meg olvasástól is ez jut eszembe.

Mindjárt megyek lefeküdni, megint nem fogok tudni aludni.

2014. júl. 7. 21:48
 4/11 A kérdező kommentje:
2.: Minél többet gondolok erre, annál szomorúbb leszek.
2014. júl. 7. 21:50
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan mint mások. Nehezen tudok ellazulni. Ha nem csinálok semmit, akkor egyfolytában jár az agyam, gondolkodom. És sajnos ilyeneken is.

Eléggé üres az életem. Csak 1 barátom van, de ô is komoly, vele se lehet annyira ellazulni.

2014. júl. 7. 21:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Játszani? Bármi gépeset. :)

Vagy nézz valami filmet!! :)

2014. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézz végig egy olyan ismeretterjesztő filmet, ahol embereket halálközeli állapotból, klinikai halálból hoztak vissza... Kivétel nélkül, egyöntetűen vallották, hogy nagyon jó volt, és mióta ez történt velük, nem félnek, mert tudják, hogy van odaát, és az odaát egy jó hely.. Többük kifejezetten kellemetlennek élték meg a visszatérést, haragudtak a megmentőikre.... Ne félj, mert nincs miért :-) Élj teljes életet, segíts másoknak, szeress másokat, még akkor is, ha néha hátba támadnak, vagy beléd rugnak.. Legyél jó ember! ez a legfontosabb. Odaát aszerint ítélnek majd meg, hogy mennyi örömet és boldogságot okoztál másoknak.. semmi más alapján...


Beszélgess másokkal.. Hidd el, szívesen beszélgetnek mások is veled :-)

2014. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Másokkal is szeretnék barátkozni, de önbizalomhiányos vagyok. Ráadásul akivel barátkoznék, egy baráti csoportban vannak azokkal, akik komolyságom miatt nem szeretnek, lenéznek, velük én se szeretnék lenni
2014. júl. 7. 22:01
 9/11 A kérdező kommentje:

6: Ajánlasz valami filmet? Én sokat ismerek, de azok közül egyiket se nézném meg. Hátha te tudsz valami jót. :)

7: Nem hiszek abban, hogy van halál után élet. Lehet hogy a halál nem fájdalmas, sôt az is, hogy kellemes, ahogy azok az emberek elmondták. De szerintem tény, hogy nincs utána semmi. És ez nagyon lehangoló, hogy utána semmire nem lesz már lehetôségem.

2014. júl. 7. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!
2014. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!