Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a kegyetlen, és...

Mit tehetnék a kegyetlen, és rossz gondolataim ellen?

Figyelt kérdés
Először is, tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal és tudom milyen súlyuk van. Életem legnagyobb titka ez, de néha úgy gondolom, hogy lehet kéne számomra segítség. Elég csúnya gondolataim tudnak lenni. Emberek bántsáról. Ha pl rossz a kedvem vagy valaki megbánt főleg akkor jönnek elő. Nem fogom részletezni, a lényeg, hogy élvezettel tölt el a gondolat, hogy elképzelem, bántok valakit. A valóságban sose tettem meg fizikailag, nem érzek kényszert, hogy megtegyem, de előszeretettel használom a szavakat arra, hogy valakit bántsak. Tudom ez borzasztó, és tudom, hogy nem normális. Ezért vagyok össze zavarodva, hogy ha ennyire tisztában vagyok az egésszel akkor miért vagyok ilyen.

2018. júl. 16. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget egy szakembertől mielőbb.
2018. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy még sosem tetted meg és fizikailag nem érzel rá kényszert, de talán beszélned kellene egy pszichológussal, mielőtt ez esetleg megváltozna.
2018. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 Nem kell folyton szakemberért kiáltani..


Kiskoromban én is sokat fantáziáltam az ágyban arról, hogy hogyan nyírnám ki a legvadabb, legbetegebb módokon a velem gonosz embereket. Sokan bántottak, minden ok nélkül és le kellett adnom ezt valahogy. Ennyi. Aztán kinőttem, barátaim vannak, és boldogan élem az életem.


Kérdező, nyugodtan add ki magadból fejben, de soha ne bánts senkit. Ha tényleg ott vagy, szívből kívánom, hogy vedd észre, és kérj segítséget. Egyébként egy pszichológussal, ha jól esik, elbeszélgethetnél ezekről a dolgokról. Én nem értek hozzá, de lehet, hogy tudna segíteni.

2018. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sose mertem erről beszélni senkinek, hisz tudom jól, hogy akkor más szemmel néznének majd rám. Pszichológussal se nagyon merek. Nem érzem, hogy bajt okoznék vagy bármi, csak az van meg bennem, hogy ez nem normális.
2018. júl. 16. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!