Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtalálni valakit...

Hogy lehet megtalálni valakit akit életedben csak egyszer láttál?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak kinézet alapján nem. Ahhoz legalább 1-2 infót tudni kellene, pl. keresztnév, lakhely, de még így is kicsi rá az esély.
2020. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudsz róla bármit is?
2020. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott ülsz egész nap ahol láttad és reméled, hogy újra arrafelé jár.


Esetleg lehet kérdezősködni is helyben, bár még ha ismerik is lehet futóbolondnak néznek és inkább nem "árulják be".

2020. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy megtaláltam valakit, akiről semmit nem tudtam, csak láttam a buszon, sejtettem, hogy melyik iskolába mehet, mert megnéztem, hogy melyik van arra és megtaláltam. De az a konkrét eset szerintem csak véletlen volt, mert volt egy másik is, amikor láttam egy lányt, pont leszállt a buszról, akkor egyszer láttam életemben, kék volt a haja, se sosem találtam meg neten. :D
2020. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!