Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Palvin Barbaráról mi a vélemén...

Palvin Barbaráról mi a véleményetek? Összezavar, hogy akkor most mi az ideális modell alkat. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ugye nagyon vékonyként kezdte, mondhatni szerintem már túl sovány volt, de az utóbbi időben nagyon kikerekedett és szerintem így sokkal csinosabb. Viszont azt is észrevettem, hogy az átlag modellektől ő jóval vastagabb. Nektek mi a véleményetek erről? Ha például ilyen alakkal kezdené a szakmát Barbi akkor is ilyen sikeres lenne? Már nem azért, szerintem gyönyörű és nagyon csinos, de modellnek nem vastag? Mert engem összezavar Barbi alkata, hogy akkor most pontosan milyen testalkatot várnak el? A legtöbb modell olyan gebe, de Barbi meg nagyon nem az. Szakmabeliek! Inkább a Barbis alkat a keresettebb, sikeresebb a szakmában vagy a nagyon vékony, csonti?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :))



2020. ápr. 16. 11:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
1 átlag nőhöz képest nem túl nagy darab, de dupla akkora a teste mint a többi szupermodellnek....
2021. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!