Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mast is idegesit ha messengere...

Mast is idegesit ha messengeren a masik azzal valaszol hogy lajk jelet kuld? Mert engem igen. De legkozelebb en is azt fogok neki ha irja azt ami engen nem erdekel.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Én is szoktam. Ha a huszadik érdektelen hülyeséget küldi.
2020. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
71%

Nekem ezt idős kollégáim szokták, mert ők annyira nem értenek ehhez, ez teljen rendben van. í

Meg azok az ismerőseim, ha random dolgot mondok, és irigyek :D

ha pl udvariasan megkérdezem, hogy vagytok, és leírja a napját, tökre hozzászólok, és visszakérdez, hogy miért, is ti? és mondjuk írom hogy épp a nyaralóba megyünk, mert le kell vágni a füvet, jön a lájk jel :D De kb csak ilyen esetekben. Ezeket az embereket kezdtem el szelektálgatni...

2020. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát engem rohadtul felbosszant. Na nem baj aki lájkot küld szokott írni sok olyat ami rohadtul nem érdekel. Várom már hogy ilyet írjon. :) Aztán majd nézhet.
2020. ápr. 17. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nézd Kérdező, neked is igazad van. De nekem pl. most húsvétkor küldtek ilyen-olyan gif-eket, egyebeket, amik teljesen személytelenek. Engem ez nem érdekel. Vagy szánjon rám időt és írjon rám rendesen és akkor visszaválaszolok, vagy hagyjon békén a baromságaival.

Meg amikor jönnek ezek a küldd tovább hülyeségek. Küldje tovább az, akinek két anyja van! Mégis mit írjak neki? Hülye vagy fiam, ülj le!

2020. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem, élőben is van hogy az ember nem szavakkal válaszol, csak egy arckifejezéssel, gesztussal.
2020. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán, lévén hogy többnyire nagyon néha csinálja 2 anyuka ismerősöm. Gondolom, benne van valamiben és gyorsan reagálni akar azért nekem.
2020. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy sokan elvárják, hogy a nap 100%-ban rendelkezésükre állj.


Ha nem írsz vissza az a baj, ha keveset írsz az, ha meg vissza írsz akkor már jön is a következő "ömlemény" amire válaszolnod kell.


Ez valljuk be sok esetben fárasztó, és nem lehet mással rövidre zárni a "beszélgetést" mint rövid gesztusokkal. Pont mint a való életben is, amikor nincs kedvünk, hangulatunk a másik hülyeségéhez.

2020. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!