Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek "energiavámpí...

Tényleg léteznek "energiavámpírok"? Ha igen, hol tudnék egy ilyen személlyel megismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy mindig betegesen sok az energiám, nem bírok magammal. :(

Már az is szenvedés nekem, ha tíz percig egy helyben kell ülnöm.

Napi 15 kilométert futok és csak három-négy órát alszok, de nem ér semmit.

Még életemben nem voltam fáradt, jól esne, ha végre jól megcsapolna egy energiavámpír! :D

Most mitévő legyek?


Komoly a kérdésem, nem vagyok troll!


Köszönöm a válaszaitokat! :)



2020. ápr. 17. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egész környezetem egy energiavámpír. Torkig vagyok, hogy a munkahelyen is mindenki osztja az èszt, aztàn lényegtelen, hogy az ember min megy keresztül.
2020. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, végtelenségig le tudok fárasztani mindenkit. Én is olyan vagyok, mint te :))
2020. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Te nem tudod, hogy mit beszélsz és mit kívánsz magadnak. Nincs olyan, hogy valakinek "betegsen sok" az energiája, csak olyan létezik, hogy a nagyon sok belős energiához nem találta meg a megfelelő kanalizálást, azaz az energiái jó helyre, termékenyen és a társadalom és önmaga számára kielégítő módon való levezetését.


Az energiavámpiírok iszonyúan beteges személyiségek. Amikor beszégetsz velük, nem mindig érzed, de van, aki már beszélgetés közben is észleli, hogy iszonyúan elfárad. 20 perc múlva olyan leszel, mint egy mosott rongy- na az valódi energiavámpír volt. Egyébként hús-vér ember, mint báremylikönk, csak a személyislge rendkívül - és sajnos ebben az esetben stimmel a betegesen szó - negatív.


Kerüld őket, mint a pestisest, ne vágyj rájuk!

2020. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tudok nagyon fárasztó lenni, de általában nem neten keresztül xD
2020. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Az energiavámpírok pont a nyugisabb, csendes embereket találják meg, nem az ilyen ziziket, mint te. :D Te két percig nem tudnál figyelni senkire, a végén még a vámpír maradna pácban, hogy lyukat beszélsz a hasába.


Pont az a lényeg, hogy az energiavámpír szóhoz sem hagy jutni, csak a saját sz.rát borítja rád, a te gondod nem érdekli.

2020. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy napi 15km.-t futsz, de a szellemi vs. fizikai aktivitásod egyensúlyban van? Azaz szellemileg is lefullasztod magadat rendesen? Mert akkor a szinkronitás elve szerint talán meglenne az egyensúly.
2020. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszaitokat!


Ezek szerint lehet, hogy én magam is egy energiavámpír vagyok. :D

Habár én nem vagyok negatív személyiség (szerintem) és ha le bírok ülni pár percre, szívesen meghallgatok másokat. :)


Igaziból szellemileg nem szoktam magam lefárasztani, ugyanis utálok gondolkozni.


Egyszerűen nem tudok koncentrálni, mert mennék már futni... 😂


Nem tudom, hogy mi legyen, de dobtam mindenkinek egy zöld pacsit!

Aztán igyekszem jó dolgokra fordítani az energiáimat. :D

2020. ápr. 17. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem ez azt jelenti h te vagy az energiavampir.. Amúgy meg g sztem csak simán hiperaktív vagy amit kezeltetned kene
2020. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az energiavámpírok nem fizikailag, hanem lelkileg fárasztanak le. Hidd el, nem akarsz egy ilyen személlyel komolyabb kapcsolatot. Te ki teheted neki a szívedet-lelkedet, nem fogja soha tudni értékelni.
2020. okt. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem te nem vagy energiavámpír, tényleg, lehet csak hiperaktív, ami nem rossz dolog egyébként. Az állandó pörgésnek még sok hasznát veheted.
2020. okt. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!