Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani kijárási korlátozásról?

Figyelt kérdés
Hasznosnak tartod? Vagy nem? Miken változtatnál?

2020. ápr. 18. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Túl enyhe!
2020. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Igen,hasznosnak tartom,szerintem együtt lehet élni vele.

Egy két dolog hiányzik...orvos fodrász stb

2020. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem semmi értelme.
2020. ápr. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Semmit nem ér. Egyre többen be sem tartják. Most már nyitnak ki az éttermek, igaz csak elvitelre lehet rendelni. Rengeteg a kocsi a belvárosban, mert ingyenes a parkolás. Kisgyerekes családok járkálnak csoportosan. Lassan a munkahelyek is újra beindulnak, ami logikus mondjuk. Én is egy hónapig home office-ban dolgoztam, de a héten már be kellett mennem az irodába,mert szükség volt iratokra, jöttek ügyfelek stb.

Én is szigorítanék az egészen, de nem mi vagyunk a döntéshozók, viszont ha hónapokig nem lesz normális a helyzet, meg fogok bolondulni. Elég volt ebből egy hónap. :(

2020. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Hülyeség az egész.

Eltörölném az egészet.

2020. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Értelmetlen nagy hülyeség volt rá erőltetni mindenkire.Csak a statisztikák szerint hatásos amik nem valós adatok.Nem tudjuk valójában hány fertőzött van és hány emberen futott végig.

Én személy szerint úgy érzem magam mint akitől elvették volna a szabadságát mióta van ez a járvány cirkusz.Nincsenek hétvégi bulik,nincsenek haverok,nem foghatod meg a barátnőd kezét az utcán mert meghurcolnak csúnya világot élünk.Bújkálni meg sunnyogni kell ha egy kisebb csapat össze verődik rossz vicc az egész soha nem gondoltam volna hogy ilyet megkell élnem mások miatt.

Igazán eldönthettük volna országos szavazással hogy ki akarja ki nem és minden

2020. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó ugyanúgy érzem mint te.

Atjonnek a barátok de úgy h nem látszódjon ki a csapat az utcára, hogy ha egy rendorkocsi elmegy a ház előtt ki ne szúrják. Abszurd az egész.

Mitől különb ez most mint egy borton?

2020. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi értelme mer 9-12 között az idősek java úgy megindul,java kreszt se ismeri csak megy át főúton.Ma kettőt is majdnem elcsaptam az volt a szerencséjük hogy nem száguldozók féktávon belül kilép elém,de némelyik az utcán a fiatalabbaknak is beszól ha szembe megy vele egy,de arra nyugger nem gondol hogy mi van ha következő valami aggreszív állat és olyat benyom neki hogy ott marad járdán.Nincs ez átgondolva,mindenki menjek saját felelősségére az utcára,ha otthon maradunk akkor is esélyes hogy elkapjuk,de lehet már átment rajtunk.De a legjobb amikor délután megy a nyugger a boltba,azt neki áll feljebb ennek szemtanúja is voltam,majdnem kapott egy kétajtós szekrénytől,de csak ellökte az öreget.
2020. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
34%

6-os, 7-es, jééézusom......... országos szavazás, hogy ki akarja, meg ki nem? azt nem akarjátok véletlenül országos szavazással eldönteni, hogy ki kapja el a vírust és ki nem? Ha nincs kollektíven mindenki otthon, lófaszt nem ér az egész.

Hogy lehettek ilyen ostobák? Ez nem arról szól, hogy nem tudtok haverokkal bulizni, meg találkozni, gondolkozzatok már... lehet, hogy ti éppen tünetmentesen hordozzátok a vírust, szépen átadjátok a havernak, akivel olyan nagyon sürgős volt találkozni, ő lebetegszik, átadja egy idős rokonnak, vagy valakinek a munkahelyén, akinek esetleg van valami egyéb baja is, és nem bírja olyan erősen a szervezete a dolgot..... gondolkozzatok már, könyörgöm.... Otthon kell maradni tényleg, mindenkinek, aki teheti, csak a legszükségesebb esetekben elhagyni a lakást, és akkor nem tud terjedni a vírus. Akiknek sír a szája, hogy otthon kell maradni, pont azok járkálnak el minden szarért, nem fogják fel, hogy ha pár hétig masszívan mindenki betartaná a kijárási korlátozást, hamarabb vége lenne ennek az egésznek.....

2020. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De minek lenne vége?

Nem is volt semmi...

Nem is lesz.

Megy a Rinya annyi van.

Mindenki túl akar élni mindent.

Ez az egész úgy kezdődött el, hogy a környező országok nyavajogtak, hogy há' de mi tesztelünk meg felkészülünk!

Ti meg Magyarország nem csináltok semmit!

Aztán lett ez a nyomi korlátozás még pár teszt, hogy elduguljanak...

Ausztriából jött a politikai nyálazás a tesztek miatt is.

Még ott kezdtek el a maszkokkal is variálni, hogy kötelező S lám itt is az lett Budapesten...

Szal hagyjuk.

Akinek itt az ideje pápát mondani arra hiába vigyázzatol úgyis meghal valamitől.

Aki még egészséges, erős annak meg sem kottyan ilyen nyomi nátha.

2020. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!