Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megőrülök! Hogy lehet ilyen...

Megőrülök! Hogy lehet ilyen idegesítő?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel valamikor sokat lógtam, de már akkor is voltak hülyeségei, ezért valahogy én eltávolodtam tőle, undorít a felfogása, nem akarok vele lenni és beszélgetni. Persze ezt így nem mondhatom meg neki.

Nem nagyon szoktam reagálni neki semmire. Megmondtam neki, hogy nem akarok nagyon beszélgetni. Találkozások alól kibúvókat kerestem. Most komolyan lehet valaki olyan hülye, hogy ezeket után nem fogja fel hogy hagyjon békén? Főleg, ha hónapok óta ilyen vagyok vele. Csak azért is irkál, pedig nem is válaszolok.


19/L


2020. ápr. 19. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg taccson van es mar mindenkibe kapaszkodna kb ezt tudom elkepzelni
2020. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

"Persze ezt így nem mondhatom meg neki."

Akkor mondd meg neki!

2020. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen felfogása undorít el?
2020. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oszintén meg kell beszélni a problémákat és ha nem változtat,akkor nem tárgyalni tovább vele.
2020. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Öntapasztalatból írom, hogy az a lány nagyon szeret téged és ragaszkodik hozzád, így nem képes elfogadni azt, hogy már nem szeretnél többet vele lógni.


Velem is eljátszotta ugyanezt egy lány (igaz, én fiú vagyok), hogy nyáron még állandóan velem akart lógni, ott jajveszékelt, hogy ma is menjünk el valahova mert nagyon hiányoznék neki, aztán januárban ugyanúgy reagált az üzeneteimre ahogy te az övére.


Annyi a lényeg, hogy ha nem szeretnél vele abszolút barátkozni akkor normális, kultúr ember módjára közöld vele. Vedd figyelembe, hogy neki is vannak érzései. Biztos vagyok benne, hogy nagyon fog neki fájni, én mai napig ha arra a lányra gondolok akkor hasogat a szívem, de egy bizonyos idő után úgyis elfelejt majd. Az nagyon aljas dolog, hogy annyival elhajintod, hogy nem mondasz semmit neki. Azzal taposnál bele legjobban a lelkébe.

2020. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!