Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan gyözzem le a tériszonyt?

Hogyan gyözzem le a tériszonyt?

Figyelt kérdés

A 3.emelet már magas nekem és akárhányszor próbáltam nem tudtam legyőzni. Vannak ötleteitek?

16/f



2020. ápr. 20. 11:03
 1/4 anonim válasza:

De ez problémát okoz?


Miért magas a 3. emelet? Mit érzel ilyenkor?

2020. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is tériszonyos vagyok esetleg erőt veszel magadon és fokozatosan mindig egy picivel feljebb mész erős akarat kell. Nekem nem sikerült de próbáld meg. Sok szerencsét.
2020. ápr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a mélységtöl es instabilitastol valo félelem?


Mert akkor azt lehet fejleszteni gyakorlni.

Pl olyanokkal szorakozni hogy lefektetsz pl egy ugrokötelet es azon mesz rajta végig aztan nehezitesnek egy pohar vizzel a kezedben aztan talcan a fejeden vagy lefektetsz egy letrat es a fogak köze kell lepegetni vagy egy labbal vegig ugralni egyre gyorsabban (talan a katonasagnal vannak ilyen edzések de ott autogumi roncsokon at kell futni a karikakba lepve)vagy otthon lejtöket csinalni gördeszkaval stb

Ahogy egyre jobban mennek ilyenek egyre jobban tudsz bizni a sajat stabilitàsodban(habar gyerekkorban jobb lett volna ezeknek nekiallni mert pl hintàzni sem àrtana egyre magasabbra, meg fejeseket ugrani medencebe erezve a "repülest"mert mindez szokathato dolog)


Ez a meg tudom csinalni bizok magamban erö lényeges kulcsa szerintem a dolgoknak mert segit a véttelenség érzés leküzdèsében.

2020. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyanokkal is gyakorolhatsz mint a macskanö, butorokrol ugralni a masikra. Csinàlj pàlyákat es ügyesedj mint egy ninja :)szerintem sokat jelentene!
2020. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!