Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le, hogy ne...

Hogyan győzzem le, hogy ne legyen gát bennem verekedésnél?

Figyelt kérdés
Mondig ha belém kötnek vagy valami van egy gát bennem,hogy nem tudom meg ütni pedig megakarom s utaná meg is bánom ha nem ütöttem meg, ha olyan,hogy ismerem már rég akkor nincs aza gát bennem,hogy ne üssem meg de ha idegen köt belém akkor igen, le tudom küzdeni?

2018. márc. 9. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Az lesz a vége,hogy valakitől kapsz egy akkora sallert,hogy egy hétig forogsz egy helyben.

Menj el dolgozni,legyél a társadalom normális tagja,adózzál,fizesd a TB-t,ne játszd itt meg a bazári majmot.

Nincs szükség az ilyen "belémkötős,megütöm" arcokra,úgyhogy szedd össze magad.

2018. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi vagy te,valami ősember?

Vagy tán valami nyóckerbajnok?

2018. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Küzdősport vagy harcművészet
2018. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bennem nincs gát, mivel nem is verekszem.
2018. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Minek akarnál te egyáltalán verekedni? Elhiszem hogy ebben az országban mindent ezzel oldunk meg, de elárulnám hogy nem ez a helyes módja a dolgoknak. Verekedni az idióta barmok szoktak (kivétel ugye a küzdősport, de az sport). Ne legyél se idióta, se barom. Mindent meg lehet beszélni normálisan is.
2018. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen kempózok, tehát bárkit jó eséllyel meg tudnék verni. A múltkor belémkötött egy részeg, mert nem volt cigim, hőbörgött. Szerinted mit csináltam vele? Jól megdogtam magam és odébb álltan 10 lépést. Ennyivel elintéztem nem volt gond. Nem azért járok le edzésre, hogy embereket üssek agyon az utcán, hanem azért, mert ettől egyre keményebb leszek testileg, de ezt utcán soha nem használnám ki, mert nekem nem kell bizonyítsak senkinek, csak saját magamnak. Ha belémkötnél, valószínű mosolyognék egyet és odébb állnék.
2018. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű; Ne verekedj!
2018. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!