Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent a lányok körében...

Mit jelent a lányok körében az áfonya, nagyon idegesítő hogy nem mondják el. Ti tudtok erről? LÉGYSZIVES ÉRTELMESEN

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az instás képre vagy mire gondolsz? Állítólag valami challenge, a kapcsolati státuszt jelenti egy-egy gyümölcs.

Amúgy nem tudok róla semmit, pár perce olvastam erről az egészről egy másik kérdésben, ott írták ezt is. :D

2020. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Megtaláltam:


"Olvasd el


Ismét itt az év azon napja, amikor megpróbálunk felszólalni a mellrák ellen egy játék segítségével. Nagyon egyszerű ,remélem te is csatlakozol.


Tavaly a melltartónk színét kellett ki írnunk a státuszunkba, a férfiak napokig gondolkodtak mit jelenthet ez a sok szín.Idén a szerelmi státuszunkat írjuk ki ízek formájában. Ne válaszolj erre az üzenetre csak posztold ki a megfelelő ízét az intagramodra és küld tovább ezt az üzenetet a lány ismerőseidnek.


Áfonya-szingli


ananász-bonyolult


Málna-nem akarom elmondani


Alma-eljegyzett


Cseresznye-kapcsolatban


Banán-házas


Avokádó-én vagyok a jobb fél


eper- nem találom az igazit


Citrom-szingli akarok lenni


mazsola-hozzá akarok menni a páromhoz"

2020. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!