Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemesebb inkább öngyilkosnak...

Érdemesebb inkább öngyilkosnak lenni ha nem akarok számlákra meg kajára dolgozni örökké, idegesítő munkahelyeken?

Figyelt kérdés
F/25
2016. nov. 4. 22:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Hektor, Hektor, elment a józan eszed?
2016. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is ez jár a fejemben sokszor. De sztem inkább ki kell próbálni valami kockázatos dolgot ha már úgyis mindegy.
2016. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
igen Balázska, neked érdemes!
2016. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Életmódot kell változtatni, pályát módosítani, vállalkozni, vagy tanulni valamit.
2016. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Kitartás kispajtás, egy idő után megtérül a befektetetett energia. Pont 10 éve még 70 ezer volt a nettóm, most meg 700 ezer (alkalmazottként). Végig dolgoztam mint állat, és mostmár elismert vagyok a szakmámban.
2016. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%

Költözz vidékre, ott kevesebb a számla!


Meleg vizet vegyes tüzelésű bojlerrel tudsz csinálni, fűteni vegyes tüzelésű kazánnal szintén tudsz (fával, szénnel, rőzsével). Az első vízzáró réteg felett lévő fúrt kútból ingyen vehetsz vizet a fürdéshez, mosáshoz, állataidnak, növényeidnek.


Tudsz kertészkedni, saját zöldséget, gyümölcsöt termelni.

Szennyíz költséged alig van, mert emésztőgödröt ásol (ritkán kell takaríttatni).


A villanyszámla az van. Közösségi adó is van. Ha használsz feltöltőkártyás telefont, min. annyiba kerül, amiért még épp nem veszik el a számodat. Tudsz hirdetni, munkát keresni.


Ja, igen, ha jó helye költözöl, még csend is van és jobb a levegő is, nincs büdös, mint a városokban.


Költözz tanyára. Nem leszel annyira kiszolgáltatott ember.

2016. nov. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5.: Magyarországon dolgozol?
2016. nov. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Számla és kaja a családodnak, érdemes ezért inkább dolgozni?
2016. nov. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%

700ezer alkalmazottként. Aha. Esetleg egy senior programtervező kapna annyit, de nem 10 év tapasztalattal hanem 20.


A kódolók pedig nem 70ezerrel kezdenek, más szakmával meg akkor keresel ennyit, hogyha politikus, bankigazgató vagy egy állami cég fejese vagy. 10 év alatt ezekből legfeljebb a politikus jöhetett hozzá, arra pedig ne legyél büszke, hogy csak 700ezret tudsz összehozni havonta, politikusként... :D

2016. nov. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
#7-es vagyok és igen, Magyarországon dolgozok, de nem mint senior program tervező, hanem senior systems architect (a senior 5-7 év munkatapasztalatot jelent álltalában). Manapság nagy a munkaerő hiány az IT szektorban, egy komoly cég már szinte bármennyit fizet a jó szakembrekért.
2016. nov. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!