Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavar, ha valaki Messengeren...

Zavar, ha valaki Messengeren egyszerre több, eltérő témájú üzenetet ír?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 11:05
 1/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha nem felszínes, kicsit üresebb, hétköznapibb témájú a beszélgetés, hanem valami komolyról kéne beszélgessünk, és kicsapong valami lóti témára. Elveszlik a varázs.
2020. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, főleg amióta van lehetőség idézni és külön-külön válaszolni az üzenetekre.
2020. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar, ha akár több szálon fut egy beszélgetés, bár nyílván "könnyebb", ha egyszerre csak egy témára fókuszálunk.
2020. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Inkabb az ellenlezöje zavar ha vkivel nem lehet temarol temàra ugralni illetve parhuzamosan több temarol irogatni, mert nem tudja követni, félreértések lesznek. Ez eléggé gyakori igy igyekszem kivesézni mindig egy témàt a masikkal es csak azutan vagy maskor csevegni mas temarol.


A baratnöimmel(leginkabb a hozzam hasonlo korosztalyu, vagy tipusu emberekkel)a legjobb, mert ök pikk pakk tudnak vàltani èrtenek minden sort, gyors reagálásuak is, figyelmesek is, ugy èrtik amit irok ahogy én èrtem, joforman csak smile-kkal is tudnànk üzengetni egymàsnak.

2020. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem már az is zavar, ha valaki ott akar beszélgetni, utálom a chatelést. Pár üzenet oké, de hosszabb beszélgetés már nem.
2020. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, én általában mindig két-hàrom dologról beszélek egyszerre a barátaimmal. Lehet egyesével válaszolni az üzenetekre.
2020. ápr. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!