Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nincs ma reggel szokatl...

Nektek nincs ma reggel szokatlanul (és indokolatlanul) jó kedvetek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szeretem, amikor nem annyira süt a nap, és kicsit hidegebb van. Nekem ezért volt jó kedvem. Vagy lett.
2020. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De. Átjár a békesség.
2020. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hétfőnként annyira nem igazán. (Hétköznapnak számít, még ha telefonos ügyintézési lehetőségek vannak, akkor is.) No, meg ott vannak az elektronikus hivatali teendők...)


Azért is vagyok elkeseredve - többek között - mert még mindig nem jöttem bele eléggé a gyakorlatba.


Lelkileg felkészülök egy kicsit a további esetleges "megszorításokra". (Állítólag a kijárási korlátozás lazítása nagyon óvatosan fog végbemenni....)


Annyi a pozitív változás, hogy mélyebben, nyugodtabban alszom és kipihentebben ébredek általában. Ezenkívül a meditatív/intuítiv/szelektív képességeim is felerősödtek.

2020. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ma eddig egész jól tudok bevallásokat küldeni a NAV-nak. Pár ügyfél ma is hozta az anyagát, nem május 15 után az utolsó pillanatban. Ez jó. Kedves 2. válaszolóval ellentétben nem örülök annak hogy kint 14 fok van most, reggel meg 4 fok volt. Bent az irodában is fázom, ilyen csajos dzsekiben dolgozom [link] ez vidám szín, így jobban érzem magam, ha már hideg van. 🙂
2020. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg. Bal lábbal keltem
2020. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nincs 😃
2020. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig indokolatlanul jó kedvem van, kivéve, amikor nincs.
2020. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én indokolatlanul feszült vagyok.
2020. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Reggel lecsaptam egy olyan könyvre egy antikvárium webboltjában, amit régóta kerestem. Más kosarában is benne volt ^^"


Úgy, hogy itthonról dolgozok a hétfővel meglepően nincs bajom, még jól is esik, hogy van feladat. Majd térjünk vissza a témára szerda magasságában, hogy amikor majd meg őrülök attól, hogy bent kell lennem, amikor a kertben is lehetnék a napon....

2020. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!