Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám valakinek kideríte...

Hogy tudnám valakinek kideríteni a bankszámlaszámát a tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék utalni az illetőnek pénzt, mert nem akarja tőlem elfogadni, de nem tudom, hogy hova. Azt tudom, melyik banknál vezet számlát, illetve a teljes nevét is. Ennyi információ alapján el tudják végezni a nevemben az átutalást?
2020. ápr. 28. 22:04
 1/6 anonim válasza:
Kérdezd meg a bankot.
2020. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a telefonszámára vagy az e-mail címére utalni, ha ezeket tudod, hátha beregisztrálta.
2020. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
A nem az nem. Ne tukmald. Nagyon idegesito, tapasztalatbol mondom. Nekem is ezt csinalja az egyik haverom, konkretan volt, h titokba a zsebemne rejtette a penzt. Elkepesztoan undorito, mit ne mondjak.
2020. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is rosszul sülne el.
2020. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A saját anyámról van szó. Egy idő után elfogadná a gondoskodást, de jelenleg képtelen nem önzőségnek venni, ha pénzt kér tőlem. Pedig tudom, hogy szüksége van rá.


Aggódom érte és szeretnék róla gondoskodni. Nem érdekelnek az idióta vélemények ezzel kapcsolatban. Itt nincs olyan, hogy valami rosszul sül el. A 60 000 ftos nyugdíj sül el rosszul.

2020. ápr. 28. 23:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Miert nem fözö neki vagy hasonlo?

Az emberi méltosàgàban nem kell megalàzni plàne az anyudat. Ha neki ez ilyen.

2020. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!