Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszik egy GLS futár. Hogy...

Tetszik egy GLS futár. Hogy tudom kideríteni, hogy hogy hívják?

Figyelt kérdés

Már kb. fél éve hordja a mi környékünkre a csomagokat és szinte minden héten látom a munkahelyemen. Nagyon tetszik, kedves és jó fej.

Azt tudom, hogy más futárcégeknél mint pl. a DPD a csomagkövetésnél írja a futár nevét az oldal, de GLS-nél nem.

Légyszi ne legyetek gúnyosak és ne vágjátok hozzám, hogy kérdezzem meg... nem szeretném mert először meg szeretném nézni a profilját, hogy van-e neki valakije. Nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni, mert túl gyakran jár a munkahelyemre.



2020. febr. 12. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Pedig csak megkérdezni tudod..meg azt is hogy van-e valakije. És ha igen? Megmondja és kész. Nem tudom miért nem választja mindenki az egyenes utat
2020. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Valami kódot sem ír, ami alapján beazonosítható lenne? Mondjuk, kétlem, hogy az ügyfélszolgálat kiadná a nevét, de én a helyedben megpróbálnám.
2020. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

miért nem hivod meg egy kávéra az automatához?


régen, az internet kora előtt sem volt senkinek sem porfilja, amit lecsekkolhattál volna. Beszélgetni kell, ez a módja. És attól, hogy lány vagy, még kezdeményezhetsz nyugodtan. :)

2020. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
szép is a szerelem, kicsit irigyellek is érte :)
2020. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

a futár telefonszámát szerintem meg lehet kapni a kézbesités napján, egyeztetés végett. Szóval, ha személyesen nem mered nekiszegezni a kérdést, hogy tetszik, és szabad, vagy foglalt-e, megteheted sms-ben vagy telefonon...


én nagyon drukkolok Nektek, hidd el, még ha nem jön össze, akkor is kedves emlék lesz, feltéve, ha mersz lépni. Ha nem mersz lépni, akkor viszont még 10 év múltán is ott lesz a kérdőjel, hogy mi lett volna, ha...


meleg srác vagyok, aki folyton hetero pasikba lett szerelmes, hidd el, ha valaki, hát én ismerem az ilyen helyzeteket...

2020. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#5

Így van, megadják a futár nevét és telefonszámát a kézbesítés napján, ha valamit közölni akar vele az ügyfél.

Csakhogy ehhez rendelnie kell valahonnan valamit, amit ez a cég szállít ki és mi van akkor, ha a kiszállítás napján pont nem az a futár van a területen?


Kérdező!

Egy nő már óvodáskorában pontosan érzékeli, hogy Pistikének tetszik vagy sem.

Ha te úgy gondolod, hogy bejössz a srácnak, akkor tényleg hívd meg egy gyors kávéra, vagy ha nagyon siet, akkor csak egy cetlin nyomd a kezébe a neved és a telefonszámodat és mondd meg neki, hogy szeretnél vele beszélni.

Aztán a többi majd kiderül...

2020. febr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egyszer élünk, nehogy már... :D

Mikor legközelebb találkozol vele, megmondod, hogy már régóta nagyon szimpatikusnak találod, feljönne-e egy kavera, vagy esetleg meginnátok-e egy kávét valamikor. Igen- szuper, nem-bukta, akkor is, ha nincs senkije.

2020. febr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Igazanbunko válasza:
100%
Gls futár vagyok... lehet, hogy tudok segíteni ;)
2020. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A neved mondjuk nem valami nagy reklám a GLS-nek. :)))
2020. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Igazanbunko válasza:
Sajnos a szemétláda már foglalt volt.
2020. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!