Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz viselkedés ráírogatni...

Gáz viselkedés ráírogatni olyanokra, akikkel egy egyetemre járok, de élőben még sose beszéltem velük? Nem ismerjük egymást

Figyelt kérdés
Mi ezzel a baj, és miért van az, hiába vagyok velük kedves meg ilyenek, kedvesség ellenére is néhány üzenet után lekoptatnak? Miért szembesülök ellenséges viselkedéssel akkor is, ha kedves vagyok a másikkal?
2020. ápr. 29. 07:27
 1/9 anonim válasza:

Bár én nem vagyok egyetemista, de szerintem azzal lehet a baj, hogy nem ismernek. Mármint én sem nagyon tudnék elbeszélgetni egy idegennel, aki csak úgy írt pedig még nem is láttam


Hiába vagy kedves, inkább próbálj meg velük először rendesen beszélni és rögtön máshogy fognak hozzáállni

2020. ápr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az.

Mondjuk én csináltam, de én jegyzeteket csereberéltem, illetve matekból elég jó voltam így nem utasítottak el, ha azzal akartam fizetni.:D

Amúgy szartam mindenki fejére egy nagyot.

2020. ápr. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Az a gáz, hogy elterjedt egy nagyon ostoba és idegesítő kifejezés: a "ráírni". NEKI írni, valakinek írni, nem pedig ráírni. Lehet, hogy a lapjára akarsz írni, vagy a profiljára vagy akármilyen internetes felületre, de akkor is élő emberrel akarsz kommunikálni, tehát NEKI írsz, NEM RÁ.


Egyébként nem. Hogyan nyitnál új emberek felé, ha soha nem mersz megmozdulni és vadidegen emberekkel kapcsolatba kerülni, megismerni őket? Szimpatius, kedves, szeretnél vele megismerkedni. Léteznek barátságok is, nemde?


Vagy mindenki megmarad az ovis vagy általános iskolás padtársa mellett egy életre?

2020. ápr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Egyetemista vagyok, és az a helyzet, hogyha most rám írna egy olyan csoporttársam, vagy akár egy másik szakról valaki, akivel még életemben nem beszéltem, akkor én is megpróbálnám rövidre zárni a beszélgetést.

Az teljesen rendben van, hogy kedves vagy, de ettől még nem szeretnének veled beszélgetni. Nem nevezném azt ellenséges viselkedésnek, hogy nem szeretnének veled beszélni, már ha ezt normálisan a tudtodra tudják adni.

Eleve miért írsz nekik? Ha az egyetemen eddig nem beszéltél velük, akkor most minek írsz rájuk a semmiből és miért várod el, hogy ők ugyanolyan nyitottak legyenek?

2020. ápr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Vannak akik még mindig a fizikai valójukban szeretnek kontaktusba lépni másokkal első körben, nem pedig a neten. Ilyen velem is volt párszor. Levelezőn, ráadásul szakmabeliként sokszor megtaláltak olyanok akik még nagyon nem is köszöntek órákon és segítséget kértek. Gáz volt.
2020. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem nem az, mi is folyamatosan irkáltunk egymásra úgy, hogy max látásból ismertük egymást, mert jegyzeteket meg ilyeneket osztottunk meg egymással, vagy infókat kértünk vizsgáról stb. Szerintem nem egy nagy dolog.

Ha valaki rossz néven veszi, akkor nem kell neki többet írni, ennyi.

2020. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapból nem lenne gáz ha lenne egyetem, de így hogy mindenki otthon csücsül, eléggé hülyén jön le. Unatkozol, vagy jegyzet kell..
2020. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért.

Csak úgy random ne.


De egyébként írtak már rám (szinte) teljesen ismeretlenek, mert látták a csoportban, hogy nekem jól ment az xy feladat, és én is írtam már másoknak házik, zh-k, beadandók, beugrók miatt.

Ilyenek.


20F

2020. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

attól függ


milyen céllal írsz nekik?

2020. máj. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!